دست گل‌محمدی در پوست گردو است/ علیپور می‌تواند مشکلات خط حمله پرسپولیس را برطرف کند


ناصر محمدخانی: دست گل‌محمدی در پوست گردو است/ علیپور می‌تواند مشکلات خط حمله پرسپولیس را برطرف کند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران درباره شرایط این تیم صحبت کرد.

ناصر محمدخانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در مورد وضعیت پرسپولیس در دو بازی اخیر بعد از تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: قابل پیش‌بینی بود که تیم ها در در هفته های اول پس از جام جهانی با مشکلاتی روبرو باشند و این اتفاق به نوعی برای پرسپولیس رخ داد. پرسپولیس پس از تعطیلات از نظر فنی و فوتبالی مشکلی نداشت اما جدایی یورگن لوکادیا و مصدومیت شیخ دیاباته باعث غافلگیری قرمزها شد و همین مسئله دست یحیی گل محمدی و سایر اعضای کادر فنی این تیم را در پوست گردو گذاشت.

وی در ادامه تاکید کرد: پرسپولیس در دو بازی اخیرش با مهاجمان غیرتخصصی به میدان رفت که این مسئله می‌تواند برای هر تیمی مشکل ساز باشد. متاسفانه در این دو بازی شانس هم با ما یار نبود و چهار امتیاز ارزشمند را از دست دادیم و این زنگ خطری بود تا هرچه زودتر فکری به حال رفع مشکل مهاجمان پرسپولیس شود.

مهاجم پیشین پرسپولیس در مورد جدایی عجیب لوکادیا از تیم هم افزود: لوکادیا مهاجم خوبی بود. هرچند این بازیکن در اوایل حضورش در پرسپولیس با مشکل اضافه وزن و عدم هماهنگی با سایر بازیکنان روبه‌رو بود اما رفته رفته توانست شرایط خوبی را در این تیم به دست آورده و تبدیل به امید اول پرسپولیس در گلزنی  شود. لوکادیا مهاجم باهوش و فرصت طلبی بود و حیف شد که همکاری او با پرسپولیس بدین شکل به پایان رسید.

محمدخانی در خصوص راه حل پرسپولیس برای برون رفت از بحران مهاجم نیز گفت: این موضوع برای پرسپولیس بسیار مهم است و نباید بنشینیم و دست روی دست بگذاریم. از همین الان باید تلاش شود تا نفرات جایگزین برای ترمیم خط حمله پرسپولیس جذب شوند. برخی می‌گویند قرار است علی علیپور به پرسپولیس بازگردد به نظر من اگر این خبر صحت داشته باشد او می تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس باشد و مشکل مهاجم نوک را در پرسپولیس برطرف می کند. 

وی تاکید کرد: علیپور گزینه خوبی برای بازگشت پرسپولیس است. این بازیکن دو سه فصل قبل در پرسپولیس بازی کرده و در این تیم آقای گل شده و شناخت خوبی از بازی و حضور در این تیم دارد و می تواند مهره موثری باشد. ضمن اینکه بازی در اروپا به تجربیات فوتبالی اش اضافه کرده و می تواند با شرایطی خوب به پرسپولیس بازگردد.

32

پیشکسوت پرسپولیس در مورد وضعیت آل‌کثیر ادامه داد: به نظرم اگر شرایط او مانند وضعیتش در فصل اول حضورش در لیگ قهرمانان آسیا باشد می تواند به کمک پرسپولیس بیاید.

محمدخانی با اشاره به وضعیت عبدی گفت: عبدی بازیکن جوانی است که در این چند ماه فرصت زیادی برای حضور در ترکیب به دست نیاورده که به نظر می رسد این موضوع در روحیه و اعتماد به‌ نفس او تاثیر منفی گذاشته است. برای بهره گیری از توان و حضور مهدی عبدی باید روی مسائل روحی و روانی این بازیکن کار شود تا بتواند به شرایط ایده آلش بازگردد.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع