دشمنان به دنبال تبدیل اعتراضات به اغتشاش هستندنوش‌آبادی: دشمنان به دنبال تبدیل اعتراضات به اغتشاش هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهارات مداخله جویانه مقامات اروپایی در مسائل داخلی ایران و اعمال تحریم‌های جدید را روشی برای نفوذ غربی‌ها در داخل کشور دانست و گفت: آنچه در نهایت اتفاق می‌افتد ثبات و امنیت در ایران همراه با تلاش بیشتر برای پاسخ به مطالبات مردم است.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ حسین نوش آبادی در گفت‌وگویی در واکنش به اظهارات مداخله جویانه مقامات اروپایی در مسائل داخلی ایران و اعمال تحریم‌های جدید، گفت: غربی‌ها با هر اتفاق یا تحولی در ایران سعی می‌‌کنند با تحلیل‌های کور و خام خود یا با تشدید کردن تحریم‌ها به اعتراضات دامن بزنند و اعتراضات را به اغتشاش تبدیل کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: دشمن هر لحظه در حال رصد وضعیت داخلی ایران است و هر جایی تحرکی رخ دهد، بر روی آن موج سواری می‌کنند و با افکار واهی خود شرایط را به نوعی تحلیل می‌کنند که جمهوری اسلامی ایران در حال فروپاشی است در حالی که می‌دانند این رفتارها نتیجه‌ای ندارد.

وی در ادامه یادآور شد: رسانه‌های خبری غربی مدعی وضعیت ملتهب در ایران هستند تا بتوانند تحریم‌های جدید را توجیه کنند، اما واقعیت این نیست آنها تخیل پروری می‌کنند و دنبال هدف و آرمان نفوذ در کشور هستند و برای تحقق اهداف خود تحریم‌های جدید اعمال می‌کنند و یا مذاکرات را معطل نگاه می‌دارند.

نوش آبادی معتقد است: غربی‌ها از وضعیت داخل کشور ما آگاه نیستند یا نمی‌خواهند واقعیت را نشان دهند. از همین رو جمهوری اسلامی ایران به این رفتارها اهمیت نمی‌دهد. در فتنه 88 هم برخی از سفرای کشورهای خارجی ایران را ترک کردند اما سپس با شرمساری بازگشتند.

نماینده ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر قدرت بازدارندگی، سیاسی، بین‌المللی، منطقه‌ای و امنیتی بالای جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما با مدیریت بحران از این شرایط عبور خواهیم کرد. تحریم و فشار غربی‌ها و دیگر بیگانگان شاید برای ما زحمت درست کند و یا ممکن است موجب سوء استفاده‌ای برخی از این شرایط شود اما اهداف آنها محقق نخواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: مردم همانطور که به نظام، کشور و تعلقات ملی پایبند هستند، مطالبات و بعضا انتقادات یا اعتراضاتی دارند اما اروپایی‌ها تصور نادرستی از اعتراض و مطالبات مردم دارند. آنچه اتفاق می‌افتد ثبات و امنیت در ایران همراه با تلاش بیشتر برای حل مساله است.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع