دشمنان ملت ایران به هیچ‌یک از موازین انسانی پایبندی ندارند،


لاریجانی: دشمنان ملت ایران به هیچ‌یک از موازین انسانی پایبندی ندارند،

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان عنود ملت ایران با این‌گونه اقدامات نشان می‌دهند که به هیچ‌یک از موازین انسانی پایبندی ندارند،

به گزارش خبرگزاری برنا، علی لاریجانی رئیس سابق مجلس شورای اسلامی در پی فاجعه تروریستی در حرم شاهچراغ در صفحه شخصی خود واکنش نشان داد.

لاریجانی بیان داشت: روز گذشته دست جنایتکار دشمنان ایران و اسلام، به قساوتی هولناک آلوده‌شده و با هتک حریم احمد بن موسی علیه‌السلام، عده‌ای از زوّار مظلوم آن حرم مطهر را به خون غلتاند.

وی افزود: دشمنان عنود ملت ایران با این‌گونه اقدامات نشان می‌دهند که به هیچ‌یک از موازین انسانی پایبندی ندارند، خصومتشان با مردم شریف و مؤمن کشور حدّ و مرزی نمی‌شناسد و با این‌گونه رفتارهای ضد بشری تنها عجز و استیصال خود را به اثبات می‌رسانند.

لاریجانی خاطرنشان کرد: این‌جانب ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب و به خانواده‌هایی که عزیزانشان قربانی خباثت دشمنان شده‌اند و نیز به همه هم‌وطنان شجاع و استوار، از خداوند متعال برای شهدای این فاجعه جان‌سوز، علو درجات و برای مجروحان و آسیب دیدگان شفای عاجل و کامل مسألت می‌نمایم. امید دارم که مسئولان امر با جدیّت تمام، عاملان این جنایت را شناسایی کنند و به‌دست عدالت بسپارند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع