دشمن با دروغ‌سازی سعی دارد جریان ماجراهای اخیر را تغییر دهد

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در آیین عطرافشانی و گلباران مزار شهدا که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در بهشت رضا (ع) مشهد برگزار شد، افزود: نیروی انتظامی هر هفته در راه تامین امنیت ایران اسلامی شهیدی تقدیم می‌کند و مسیر شهادت در این نیرو همچنان باز است و هنوز شاهد شهادت افرادی از این محافظان جان، مال و ناموس مردم هستیم.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی در این اغتشاشات خیلی انعطاف به خرج داد، گاهی نیروهای یگان امداد بدون سلاح وارد میدان می شوند تا از جان، مال و ناموس مردم محافظت کنند و این نیرو بیش از دیگران آسیب می‌بیند.

قاضی زاده با استقبال از بیان مسالمت آمیز اعتراض در جامعه، افزود: اینکه عده‌ای بخواهند به پاسگاه پلیس، که دارای اسلحه است حمله کنند، برای هیچ کشوری قابل پذیرش نیست، اگر اعتراضی  از مسیر خود خارج شده و موجب صدمه به جان و مال مردم شود قطعا باید به صورت روشن و قاطع با آن برخورد شود.

معاون رییس جمهور بیان کرد: در هر سازمانی ممکن است اشتباهاتی رخ دهد، اما این بهانه برای برخورد با کلیت کار نیست، اگر امنیت تضعیف شود برای همه آحاد جامعه مشکلات متعدد ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/

وی گفت: مشکلات و کشمکش‌های امروز جامعه جهانی، برگرفته از تقابل ۲ گروه است، گروه نخست افتخارشان بندگی خدا و طرف دیگر افتخارشان بردگی هوا و هوس است که آزادی را در هوس می‌بینند، این طرف می‌گوید جامعه باید از منیت آزاد و بنده خدا شود، طرف مقابل معتقد است جامعه باید از خدا و بندگی خدا آزاد شود و بنده خود شود.

بخوانید:  اهتمام شهرداری کرج اجرای پروژه‌ها در جهت توسعه زیرساخت‌ها است

وی گفت: پس از انقلاب، تمام کشمکش ما با نظام سلطه بر سر این تقابل گفتمانی و سبک جدید زندگی است و  انرژی هسته ای، قدرت ایران در منطقه، برخی موضوعات اقتصادی، موضوع زن، حقوق بشر و غیره، همه بهانه است.

قاضی زاده تصریح کرد: حکومت به معنای اجتماعی سازی مردم، یک ارزش است، لبیک ملت ایران به امام راحل (ره) فقط یک “نه” بزرگ به استکبار و استبداد نبود بلکه یک “بله” به روش زندگی جدید اسلامی بود.

معاون رییس جمهور همچنین بیان داشت: فعالیت در نیروهای انتظامی و نظامی کار بسیار بزرگ و سختی است، دشمن با دروغ سازی های پیاپی سعی دارد موضوع و جریان اصلی را تغییر دهد، به عنوان نمونه اغتشاشات در سیستان و بلوچستان را نگاه کنید، در کل کشورهای جهان، امنیت خط قرمز برای همه است و توهین و تعدی به پلیس در همه جا جرم است.


آیا این خبر مفید بود؟

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: در غرب چنین القا شده که خدایی وجود ندارد و اگر هم وجود دارد امری شخصی و مربوط به خلوت مردم است و کسی اجازه ندارد خدا را به متن جامعه بیاورد، اما امام خمینی (ره) در مقابل این تفکر و جریان ایستاد و دینی را به مردم عرضه کرد تا جامعه انسانی را بسازد.

قاضی زاده با بیان اینکه قوه قضاییه باید واکنش قاطع در برابر اغتشاشات نشان دهد، افزود: نیروی انتظامی جان خود را کف دست گرفته و برای حراست از مردم و این مرز و بوم فدا می‌کند، همه دولت، مجلس، عناصر جمهوری اسلامی قدردان تلاش و زحمات نیروی انتظامی هستند و عموم مردم سپاسگزار فعالیت نیروی انتظامی هستند.

بخوانید:  پیش بینی رگبار در دامنه ی البرز

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع