دشمن سرمایه ای برای شکست ایران ندارد و دست به دامان چند فرد بی‌هویت اپوزیسیون شده است

فرمانده کل سپاه گفت: حماسه باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، حجت آشکاری برای حقانیت نظام الهی ما شد و بخشی از قلب های مردد و پریشان شده را دوباره استحکام بخشید و ذهن هارا به نور حرکت برای فتح قله های باقیمانده مزین کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، سرلشکر حسین سلامی در اجلاس سراسری استادان، فرماندهان و استادیاران شبکه تربیتی صالحین بسیج در مشهد افزود: در مقابل دشمن، ملت ما پرچم به دست و متحد حرکت می‌کند و نشان می‌دهد هیچ چیز، حریف این اتحاد نیست.

فرمانده کل سپاه گفت: حصر اقتصادی و تحریم نیز از ذخایر دشمن بود که تمام نظام اطلاعاتی و حقوقی دشمن و همه نهادهای بین المللی و قدرت های رسانه ای را برای پیروز شدن در این میدان به صحنه آورد و باز هم شکست خورد و هم اکنون که دشمن از همه جا نا امید شده است دست به دامان اپوزیسیون هایی شده است که حتی ارزش نام بردن هم ندارند.

وی ادامه داد: ما در عرصه های علم و اقتصاد و سازندگی کشور می توانیم ادعا کنیم که امروزه بیش از ۳۶۰ طرح ملی را بدون توقف، پیاده کرده‌ایم و انقلاب اسلامی امتداد بعثت پیامبر(ص) است و خداوند همان گونه که از پیامبر اسلام و مبعث ایشان محافظت کرد انقلاب اسلامی ما را نیز حفظ کرده است.


آیا این خبر مفید بود؟منبع

سلامی افزود: اکنون شجره طیبه صالحین برای دفاع از انقلاب اسلامی ضروری تر از وجود جسم‌های دفاعی است چرا که دشمن می‌خواهد از ذهن و اعتقاد مردم آنها را به تردید بکشاند و در اینجا جهاد تبیین افراد متدین و مومن، موثر و ضروری است تا ذهن ها و قلب ها را مجهز کند و جوانان و مردم ما تحت تاثیر اراجیف دشمن قرار نگیرند.

سلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اخراج عوامل شبکه تروریستی ایران اینترنشنال از لندن اضافه کرد: این رسانه شرور دروغ پراکن فتنه انگیز هتاک را به سرزمین دیگری پرتاب کردند که این به معنی قلمرو قدرت، میدان نفوذ و شعاع تاثیر انقلاب است.

سلامی افزود: خواست غرب، جامعه‌ای عقب مانده، فقیر، ویران شده، مستاصل و آماده تسلیم از ایران بود، اما عملکرد انقلاب به گونه ای بود که این کشور، در حالی که دست های دشمن را بسته است،توانسته اراده و عملکرد او را متوقف کند.

فرمانده کل سپاه همچنین به اهمیت وجود استادان حلقه های صالحین اشاره کرد و گفت: دشمن می‌خواهد دیدگاه ها را تغییر دهد که در اینجا نیاز به انسان هایی داریم که در مقابل زور و استکبار بایستند و به هیچ عنوان دچار تردید نشوند.

او اضافه کرد: ذخیره راهبردی غرب برای مقابله با اسلام، پس از جای‌گذاری صدام و شکست آن، پدیده تکفیر بود تا همه جهان اسلام را نابود کند اما انقلاب اسلامی از این فتنه نیز عبور کرد.

بخوانید:  با حذف ارز ترجیحی، رانت و فساد این سیاست حذف شد