دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برای مشارکت حداکثری مردم در روز انتخابات

اینجانب به نوبه خود، از اروند نشینان محترم، مردم شریف آبادان و خرمشهر، همچنین مردم بزرگوار ایران اسلامی دعوت می نمایم تا بار دیگر و در انتخاباتی دیگر که نشانه جمهوریت این نظام در کنار اسلامیت آن است، حضوری پر شور داشته و شخص اصلح خود را انتخاب نمایند.

“إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم”: خداوند سرنوشت و حال قومى را تغییر نمى‏‌دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند.(سوره الرعد آیه ۱۱)

امید است منتخبین محترم که وکلای تمام ملت ایران هستند برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، تلاش و کوشش مضاعف نمایند.

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، علی زارعی در پیامی، آحاد مردم به ویژه اروندنشینان را به مشارکت پرشور در انتخابات روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ دعوت کرد.

همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، حضور پرشور مردم در انتخابات وحدت ملی و انگیزه ملت ایران برای حضور در صحنه را نشان می‌دهد؛ انگیزه‌ی ملت، قدرت ملی به وجود می‌آورد.

علی زارعی

بسم الله الرحمن الرحیم

یازدهم اسفندماه روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه ای دیگر است که همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروندمنبع

متن پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به شرح ذیل است:

بار دیگر مردم شریف ایران اسلامی یازدهم اسفند ماه سال جاری با شرکت در دو انتخابات مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، صحنه ای از عزم راسخ مردم این سرزمین مقدس، پایگاه شهیدان، ایثارگران و دوستداران اهل بیت علیهم السلام برای پاسداری از انقلاب اسلامی، ثمره مجاهدت امام راحل عظیم الشان و مجاهدان و شهدای والا مقام به نمایش خواهند گذاشت.

بخوانید:  فروش بلیت جشنواره تئاتر فجر آغاز شد