دعوت مدیرکل ورزش از جامعه ورزش و جوانان خوزستان برای مشارکت در انتخابات

“بسم الله الرحمن الرحیم”

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان

و اکنون که در آستانه انتخابات به پیشواز کنگره ملی ۲۴۰۰۰ شهید استان خوزستان می رویم برخود لازم می دانم از همگی شما عزیزان جامعه ورزش و جوانان، مدیران، مربیان، داوران ورزشی، ورزشکاران و قهرمانان بلند همت استان، تشکل‌های مردمی و سازمان های مردم نهاد دعوت کنم تا در انتخابات روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ شرکت کنید و با انتخابی آگاهانه نشان دهید جامعه ورزش و جوانان کمر همت به حل مشکلات کشور از صندوق رای گرفته است و قدردان خون پاک شهدای گرانقدری است که با جانفشانی، خاک این وطن را بیمه نموده‌اند.

انتهای پیام/منبع

همه ما سوار بر یک کشتی هستیم و سرنوشت مشترکی داریم، سعادت و سلامتمان در گرو سعادت و سلامت یکدیگر است و هیچ کدام نمی‌توانیم به تنهایی و بی‌توجه به سرنوشت دیگری از کنار هم عبور کنیم، پس برای امنیت و برای اقتدار بیشتر باید فصل جدیدی را گام برداریم.

متن پیام مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان به شرح ذیل است:

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، حمید بنی تمیم با انتشار پیامی جامعه ورزش و جوانان استان و آحاد مردم را به مشارکت در انتخابات روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ دعوت کرد.

حمید بنی تمیم

بدون تردید، حضور آگاهانه آحاد مردم علی الخصوص جامعه ورزش و جوانان در صحنه انتخابات، یعنی سهیم شدن در سرنوشت کشوری که هر گوشه از خاکش بوی ایثار و جهاد و شهادت می دهد.

بخوانید:  مرز «تمرچین» برای تردد زوار اربعین حسینی باز است