دقت تولید بوگاتی ۱ میلیمتر است!

متخصص اندازه‌شناس بوگاتی در کار خود از ترکیبی از ابزارهای دستی و اسکنرهای سه‌بعدی با دقت ۰.۰۰۵ میلیمتر استفاده می‌کند. اگر او قطعه‌ای را پیدا کند که محل قرارگیری آن با مقادیر تعریف‌شده توسط بوگاتی مطابقت ندارد، وظیفه او بررسی علت اصلی این موضوع است. او سپس یافته‌های خود را با مهندسان بوگاتی در میان خواهد گذاشت تا قطعه را جایگزین کنند یا محل قرارگیری آن را تغییر دهند.

مترولوژیست برای همه مشتریان بوگاتی

به گزارش برنا؛ بوگاتی بی شک در میان گران‌ترین و لوکس‌ترین خودروسازان جهان می گیرد و طبیعتا می‌خواهد کیفیت بالاتری را نیز نسبت به سایرین ارائه دهد. درواقع مدیران این کمپانی تا آنجا بر روی خطای مونتاژ حساب هستند که از یک مترولوژیست باتجربه را به کار گرفته‌اند. متخصص اندازه‌شناس یا مترولوژیست از اندازه‌گیری‌های دقیق برای اطمینان از اینکه یک فرآیند یا محصول با بالاترین استانداردها مطابقت دارد استفاده می‌‌کند و بوگاتی در این زمینه از گریگور هالر مه‌یر کمک می‌گیرد. او مسئول اندازه‌گیری و تحلیل تمام قطعات برای اطمینان از نصب دقیق آن‌ها است.

منبع

این خودروساز می‌گوید که سطح مشابهی از دقت در جزئیات و بازرسی دقیق را برای تمام مدل‌های خود اعمال می‌کند، بدون توجه به اینکه آن خودرو یک بوگاتی شیرون معمولی است یا یک نسخه تولید محدود مانند بوگاتی چنتودیه‌چی یا مدل تک لا ویچر نویر. در واقع بوگانی به ازای هر دلار وجهی که بابت خودروهایش از مشتریان می‌گیرد، بهترین خودروها را بالاترین سطح کیفی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

بخوانید:  داستان دیوانه‌کننده هیلاری کلینتون از کاخ کرملین

متخصص اندازه‌شناس یا مترولوژیست از اندازه‌گیری‌های دقیق برای اطمینان از اینکه یک فرآیند یا محصول با بالاترین استانداردها مطابقت دارد استفاده می‌‌کند.