دلیل اُفت و قطعی  امروز آب برخی مناطق یاسوج چه بود/جزئیات قطعی 8 ساعته آب برخی از مناطق مرکز استان 

آرمین بیان داشت: مشترکان محترم ضمن اخذ تدابیر لازم برای ذخیره آب مورد نیازشان، از دستکاری در تأسیسات آب و کنتورهای خود به جد پرهیز کنند.

مدیر امور آب یاسوج ضمن عذرخواهی از مردم مرکز استان به واسطه بروز این قطعی ها گفت: به جهت توسعه و بهبود شبکه های آب شهر نیاز به این اقدامات هست و لازم است از مردم شریف به واسطه همراهی در اجرای عملیات توسعه ای و اصلاحی آب شرب به صورت ویژه قدردانی کنیم.

وی افزود: شهرک شهرداری، شهرک امام حسین، شهرک امام علی ، شهرک جهاد، بلوار قرنی، بلوار عدل، بیمارستان شهید جلیل، دولت آباد، شرف آباد، شهرک مهارت(جوشکاران)، محله بختیاری ها، جمعه بازار و ترمینال مناطقی هستند که آب آنها از ساعت 11 صبح تا 19 عصر به مدت 8 ساعت با قطعی و اُفت فشار روبرو می شود.

آرمین همچنین خاطر نشان کرد: به جهت بهسازی، توسعه و اتصال انشعابات آب شهرک امام حسین یاسوج فردا دوشنبه 15 آبان 1402 در برخی مناطق با قطعی آب روبرو هستیم.

انتهای پیام منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛علمدار آرمین گفت: بعلت سوختگی پمپ آب بخش هایی از مناطق بنسنجان، شرف آباد، شهرک پیام، شهرک فناوری، کوی آزادگان و کوی مخابرات با اُفت فشار و قطعی مواجه شده است، ضمن تدابیر برای مدیریت منابع آبی این مناطق، تمهیدات لازم برای حل این مشکل تا حداکثر ساعت 16 امروز در دستور کار است.

بخوانید:  رشد ۵۵ درصدی ارزش صادرات زعفران در سال جاری