دمای هوا در همدان ۶ درجه کاهش می‌یابد


 


دمای هوا در همدان ۶ درجه کاهش می‌یابد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی فعالیت سامانه بارشی، سرعت وزش باد در بیشتر نقاط استان افزایش و در نتیجه دمای هوا بین پنج تا ۶ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.


آیا این خبر مفید بود؟

وی با اشاره به اینکه امشب بارش باران متوقف می‌شود، تصریح کرد: برای فردا افزایش سرعت وزش باد، مه صبحگاهی و ابرناکی آسمان برای بیشتر نقاط استان همدان پیش بینی می‌شود.

منبع

باقری شکیب اظهار داشت: تا پایان هفته آسمان استان ابرناک است و از روز چهارشنبه موج جدیدی از بارش های پاییزی استان را فرا می‌گیرد.

وی اظهار داشت: همچنین فامنین با ۱۶ درجه سانتیگراد بالای صفر و قهاوند با یک درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی با ۲۲ میلی متر در ایستگاه لک لک نهاوند و در همدان نیز چهار میلی‌متر در ایستگاه باران سنجی سعیدیه ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، محمد حسن باقری شکیب کارشناس هواشناسی استان پیش بینی کرد که در طول ۲۴ ساعت آینده، سرعت وزش باد در برخی از نقاط استان همدان به ۶۰ کیلومتر در ساعت برسد.

به گفته وی، بیشینه و کمینه دمای هوای شهر همدان نیز در این مدت به ترتیب ۱۳ و پنج درجه سانتیگراد بالای صفر ثبت شده است.

بخوانید:  لزوم استفاده هیات نجات غریق لرستان از نیروهای متخصص / ضرورت نظارت فنی و مستمر بر وضعیت استخرهای استان


|