دهها برنامه متنوع فرهنگی ورزشی در هفته جوان در قزوین برگزار می شود

وی بیان کرد: با راه اندازی اتوبوس جوان در مدت یک هفته خدمات مشاوره ازدواج، مشاوره بهداشتی، تست گیری بیماری های عفونی با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی با استفاده از ظرفیت هیئت های ورزشی ارائه می شود. 

دهها برنامه متنوع فرهنگی ورزشی در هفته جوان در قزوین برگزار می شود

معاون امور جوانان اداره ورزش و جوانان استان قزوین یادآورشد: همچنین دیدار جوانان نخبه و اعضای تشکل های جوانان با استاندار و نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، برگزاری محفل انس با قرآن ویژه جوانان، برگزاری برنامه گلریزان برای آزادی زندانیان جوان، برپایی کارگاه توانمندسازی سمن های جوانان با موضوع اشتغال، برپایی ایستگاه صلواتی و جشن بزرگ روز جوان و جشنواره استانی در هفته جوان تدارک دیده شده است.

اسلامی صدر اظهارداشت: در هفته جوان نشست های گفتگوی جوانان در پاتوق های فرهنگی هم با موضوعات اجتماعی و فرهنگی مرتبط با جوان پیش بینی شده و در کنار آن نشست های هم اندیشی جوانان با مسئولان استان و برگزاری کارگاههای آموزشی و جلسات مشاوره رایگان برای خانواده ها اجرا می شود.

بخوانید:  ذخایر ژنتیکی کشور حفاظت می‌شود

آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ ستاد ساماندهی امور جوانان روز دوشنبه به ریاست ابوالحسن کبیری معاون سیاسی امنیتی استانداری و با حضور عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان، خورشیدی مدیرکل اموراجتماعی استانداری، کبری علیخانی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از جوانان و نمایندگان سمن ها درسالن شهید سلیمانی استانداری تشکیل شد.

منبع

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف