دوره تربیت مربی دختران «برهان» در قزوین برگزار می شود

وی در خصوص برخی مزایای شرکت در این دوره نیز گفت: استفاده از اساتید مجرب، عضویت منتخبان به شبکه مربیان و دعوت از برگزیدگان برای همکاری، صدور گواهینامه پایان دوره از سوی موسسه جوانان آستان قدس رضوی به شرط قبولی در آزمون پایانی از جمله ویژگی های این دوره است.

دوره تربیت مربی دختران «برهان» در قزوین برگزار می شود

انتهای پیام

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، میلاد جباری در این باره اظهارداشت: الگوی تربیتی «برترین آرزو» در دیدار رهبری با عوامل اجرایی و محتوایی در سال ۱۳۹۸ مورد توجه و تفقد معظم له قرار گرفت لذا مصمم شدیم الگوی برترین آرزو برای تربیت نیروی انسانی را به یک نهضت فراگیر تبدیل کنیم.


منبع

وی اظهارداشت: قالب‌های اجرایی این دوره به صورت مجازی و حضوری در ۶ هفته و در قالب ۵۴ ساعت برنامه ریزی شده و کلاس‌های آموزشی این دوره در روزهای پایانی هفته و بر اساس نیاز برنامه های جانبی نیز برگزار خواهد شد.

جباری یادآورشد: علاقه مندان برای ثبت نام تا ۲ بهمن ماه می‌توانند به سایت http://p.javanan.org/qazvin مراجعه کنند.


آیا این خبر مفید بود؟


دبیر شبکه جوانان رضوی استان قزوین تصریح کرد: ویژگی‌ها و شرایط مخاطب ویژه دختران و بانوان استان قزوین و علاقه مند به فعالیت تربیتی دختران اعم از طلاب و دانشجویان محصل و یا فارغ التحصیل تمامی رشته ها و با شرایط سنی بین ۱۸ تا ۳۵ سال با توجه به محدودیت پذیرش، در گزینش اولیه بایستی پذیرفته شوند.

جباری تصریح کرد: با توجه به نقش موثر مربیان در حوزه تربیتی نوجوان و جوان و با هدف تبیین نیازمندی‌های فکری و عملیاتی آنها، موسسه جوانان آستان قدس رضوی و شبکه جوانان رضوی دوره تربیت مربی نوجوان و جوان دختران را با عنوان«برهان» برای دانشجویان، طلاب و فعالان فرهنگی و تربیتی استان قزوین برگزار می‌کند.