دوری از هوای نفس و گره گشایی از مشکلات مردم موجب محبوبیت نزد خداوند می شود

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشگر 16 زرهی قزوین تصریح کرد: شرط سوم برای محبوب شدن نزد خداوند این است که فرد با شناسایی عیوب خود برای رفع آنها اقدام کند.

وی یادآورشد: عمل کردن به دانسته ها و یکسان بودن گفتار و رفتار موجب محبوبیت در نزد خداوند و مردم می شود و انسان هایی که در پیشگاه خداوند محبوب می شوند خداوند محبوبیت آنها را در دل مردم جاری می کند.

انتهای پیام

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ حجت الاسلام رمضان آقاسیان در همایش روحانیون آجا استان های قزوین، زنجان و همدان کهروز شنبه به میزبانی قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین برگزار شد گفت: یکی از عوامل موفقیت علما در نیرو های نظامی داشتن محبوبیت است.

حجت الاسلام آقاسیان بیان کرد: شرط دوم محبوبیت این است که انسان ناصح امت پیغمبر خود و دلسوز مردم باشد و با گشاده رویی سخن مردم را گوش کند و در صورت امکان در رفع مشکلات آنها گام بردارد.


دوری از هوای نفس و گره گشایی از مشکلات مردم موجب محبوبیت نزد خداوند می شود

وی افزود: محبوب ترین انسان ها در نزد خداوند چهار ویژگی دارند که یکی از آنها دوری از هوای نفس و گناهانی است که شاید برای انسان شیرینی و جذابیت دارد اما افراد مقرب الهی با داشتن تقوی که نیازمند تحمل سختی و دوری از گناه است در این مسیر گام برمی دارند.


منبع


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف