دولت تمام تلاش خود را برای مردمی کردن خدمات مختلف به کار گرفته است


وزیر اطلاعات با بیان این که خدمت و امنیت موضوعاتی در هم تنیده هستند گفت: امروز که امنیت در کشور برقرار شده است خدمت به مردم با تمام توان ادامه خواهد داشت و دولت تمام تلاش خود را برای مردمی کردن خدمات مختلف به کار می بندد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، حجت الاسلام والمسلمین خطیب در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید اطلاعات استان آذربایجان غربی، با بیان این که دشمنان در حال حاضر سعی می کنند با عنوان کردن مطالبی در خصوص احیای برجام و تبرئه خود از اغتشاشات ارتباط دوباره ای با ایران ایجاد کنند تصریح کرد: این تلاش دشمنان نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و وحدت مردم برای پشتیبانی از این نظام الهی را دارد.

وی با اشاره به اقدامات و خدمات دولت مردمی و انقلابی در عرصه های مختلف گفت: ایران اسلامی در جهت پیشرفت و اقتدار و افزایش توان داخلی قدم بر می دارد و دشمن نیز دشمنی های خود را ادامه خواهد داد و این هوشیاری بیش از پیش نیروهای امنیتی و نظامی و مردم انقلابی را می طلبد. 

وزیر اطلاعات با بیان این که خدمت و امنیت موضوعاتی در هم تنیده هستند افزود: امروز که امنیت در کشور برقرار شده است خدمت به مردم با تمام توان ادامه خواهد داشت و دولت تمام تلاش خود را برای مردمی کردن خدمات مختلف به کار می بندد. 

وی با اشاره به این که دولت آیت الله رئیسی از همان ابتدا با همه مطالبات انباشته شده ای که وارث او بوده و همه محدودیت های موجود تلاش خود را برای خدمت رسانی هرچه بیشتر انجام داده است گفت: از زمان شروع دولت مردمی و انقلابی با وجود همه فشارها و تحریم ها و اهرم های فشار دشمنان انقلاب کارگزاران دولت تلاش کرده اند تا در جهت مردمی کردن یارانه ها ، افزایش حقوق کارمندان ، کارگران ، بازنشستگان معلمان و پرستاران و همه اقشار مختلف جامعه گام های موثری بردارند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب گفت:  دولت با افزایش ارتباطات با کشورهای همسایه و حضور فعال در پیمان های منطقه ای و جهانی توانسته مراودات خود را با کشورهای منطقه ای و جهانی افزایش دهد. 

وی تصریح کرد: صدا و سیما و دیگر رسانه ها و نهاد های دولتی و خصوصی باید در عرصه جهاد تبیین در جهت تنویر افکار عمومی برای بیان دستاوردهای نظام اسلامی تمام توان خود را بکار ببندند. 

وزیر اطلاعات همچنین در پایان سفر به آذربایجان غربی در ستاد خبری اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی نیز حاضر شد و به گزارش های امنیتی مردم پاسخ داد.

انتهای پیام /


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع