دولت تمام تلاش خود را برای مردمی کردن خدمات مختلف به کار گرفته است

وزیر اطلاعات با بیان این که خدمت و امنیت موضوعاتی در هم تنیده هستند افزود: امروز که امنیت در کشور برقرار شده است خدمت به مردم با تمام توان ادامه خواهد داشت و دولت تمام تلاش خود را برای مردمی کردن خدمات مختلف به کار می بندد. 

وی با اشاره به اقدامات و خدمات دولت مردمی و انقلابی در عرصه های مختلف گفت: ایران اسلامی در جهت پیشرفت و اقتدار و افزایش توان داخلی قدم بر می دارد و دشمن نیز دشمنی های خود را ادامه خواهد داد و این هوشیاری بیش از پیش نیروهای امنیتی و نظامی و مردم انقلابی را می طلبد. 


منبع

وی با اشاره به این که دولت آیت الله رئیسی از همان ابتدا با همه مطالبات انباشته شده ای که وارث او بوده و همه محدودیت های موجود تلاش خود را برای خدمت رسانی هرچه بیشتر انجام داده است گفت: از زمان شروع دولت مردمی و انقلابی با وجود همه فشارها و تحریم ها و اهرم های فشار دشمنان انقلاب کارگزاران دولت تلاش کرده اند تا در جهت مردمی کردن یارانه ها ، افزایش حقوق کارمندان ، کارگران ، بازنشستگان معلمان و پرستاران و همه اقشار مختلف جامعه گام های موثری بردارند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب گفت:  دولت با افزایش ارتباطات با کشورهای همسایه و حضور فعال در پیمان های منطقه ای و جهانی توانسته مراودات خود را با کشورهای منطقه ای و جهانی افزایش دهد. 


|

بخوانید:  شناسایی یک هزار و ۹۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در هفته گذشته

وزیر اطلاعات همچنین در پایان سفر به آذربایجان غربی در ستاد خبری اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی نیز حاضر شد و به گزارش های امنیتی مردم پاسخ داد.


آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، حجت الاسلام والمسلمین خطیب در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید اطلاعات استان آذربایجان غربی، با بیان این که دشمنان در حال حاضر سعی می کنند با عنوان کردن مطالبی در خصوص احیای برجام و تبرئه خود از اغتشاشات ارتباط دوباره ای با ایران ایجاد کنند تصریح کرد: این تلاش دشمنان نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و وحدت مردم برای پشتیبانی از این نظام الهی را دارد.