دوندگان جوان استان خوش درخشیدند


دوندگان جوان استان خوش درخشیدند

تیم دو ومیدانی نونهالان استان همدان در مسابقات قهر مانی کشور خوش درخشیدند وموفق به کسب یک مدال طلا ودو مدال نقره شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، مسابقات دو ومیدانی استعدادهای برتر کشور ( نونهالان ) باحضور تیم هایی از سراسر کشور در ورزشگاه تخصصی دو ومیدانی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که با درخشش دوندگان نونهال استان همدان همراه شد.

تیم دو ومیدانی نونهالان استان در این دوره از مسابقات با کسب یک طلا در ۳۰۰۰ متر پیاده روی توسط امیر محمد عرفانی ،یک مدال نقره توسط حسین عالمی دونده خوب شهرستان رزن در۸۰۰ متر با یک صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول ،  و یک مدال نقره توسط علی ایرانپور در ۲۰۰۰ متر با مانع و معرفی چند استعداد جدید دیگر به جامعه دو ومیدانی کشور خوش درخشیدند.

  نیما قدیم پور دونده خوب و نابغه جدید دو های سرعت کشور در یک قدمی مدال طلا و در آستانه شکست رکورد ۴۰۰ متر نونهالان کشور در یک متری خط پایان بعلت شارژ حریف و عدم تعادل بر زمین خورد تا آه از نهاد تیم اعزامی و شاهدان و ناظران مسابقات برآید.

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش ، داوری سرپرست فدراسیون دو ومیدانی ، احسان حدادی نایب قهرمان المپیک و تنی چند از مدیران ورزش کشور برگزار گردید.

لازم به ذکر است سید کاظم اسدی و سید اصغر ذوقی احسن بعنوان مربی و سرپرست تیم دو ومیدانی نونهالان استان را در این رقابت ها همراهی کردند.

بخوانید:  امداد رسانی هلال احمر گلستان به ۸۰ حادثه دیده در هفته گذشته

انتهای پیام

سلیمان رحیمی

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع