دو برادر گرگانی همسایه خود را با وینچستر به قتل رساندند


دو برادر گرگانی همسایه خود را با وینچستر به قتل رساندند

فرمانده انتظامی گرگان گفت: دو برادر سابقه دار در گرگان همسایه خود را پس از مشاجره لفظی با سلاح وینچستر به قتل رساندند.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سرهنگ علی تجری در خصوص وقوع یک حادثه تیراندازی در اطراف محله اوزینه شهرستان گرگان اظهار کرد: ساعت ۱۴ امروز وقوع یک تیراندازی منجر به جرح به پلیس ۱۱۰ گزارش شد.

وی ادامه داد: بلافاصله تیم عملیاتی پلیس ۱۱۰ به محل اعزام و در تحقیقات نخست مشخص شد دو نفر از افراد سابقه‌دار و شناخته شده این منطقه با همسایه خود وارد مشاجره لفظی شده و در نهایت با استفاده از سلاح وینچستر پنج تیر به وی شلیک کرده و این فرد را مجروح کردند و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی گرگان خاطرنشان کرد: در این بین بر اثر تیراندازی انجام شده توسط این افراد سابقه‌دار، فردی دیگر که هیچ ارتباطی با درگیری نداشته نیز دچار مجروحیت شد.

تجری با بیان اینکه، در این واقعه نفر اول در بیمارستان فوت کرد و روند درمان فرد دوم ادامه دارد، اضافه کرد: عاملان این واقعه شناسایی شده و اقدامات لازم برای دستگیری این افراد ادامه می‌یابد.

تجری گفت: بر اساس مستندات موجود و روایت شاهدان حادثه و بررسی‌های پلیس، این حادثه بر اثر اختلافات شخصی رقم خورده اما تلاش پلیس برای دستگیری متهمان و روشن شدن جرئیات بیشتر ماجرا در حال انجام است.

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع