دو تیم نیان و لبنیات تمام داشته‌های خود را به نمایش گذاشتند

وی با اشاره به استفاده از سیستم ویدئوچک در لیگ برتر اظهار کرد: سیستم ویدئوچک در ایران وجود دارد که تیم‌ها با هزینه خودشان می‌توانند آن‌ها را اجاره کرده و در مسابقات خود استفاده کنند. استفاده از این دستگاه‌ها به داوری بهتر رقابت‌ها کمک می‌کند.

سرمربی لبنیات هراز آمل ادامه داد: ست چهارم بازی به شدت سخت شد و تیم مشهد با روحیه مضاعف و نمایش عالی کار را پیگیری کرد. بازیکن‌های آن‌ها به‌ویژه دفاع‌های وسط، پاسور با تجربه‌شان، لیبرو خوب و دریافت کننده‌های جوان‌شان خیلی خوب بازی کردند و کار برایمان سخت شد. تجربه بیشتر بازیکنان ما باعث شد تا بتوانیم بازی را مدیریت کنیم و به نفع خود به پایان رسانیم.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

عطایی: دو تیم نیان و لبنیات تمام داشته‌های خود را به نمایش گذاشتند

سرمربی تیم لبنیات هراز آمل بعد از پیروزی مقابل نیان الکترونیک خراسان گفت: هر دو تیم جنگنده بازی کردند و تمام داشته‌های خود را در این مسابقه به نمایش گذاشتند.


آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش خبرگزاری برنا، هفته دوازدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز چهارشنبه ٣٠ آذر با برگزاری هفت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد.

عطایی درباره اشتباهات داوری در این دیدار عنوان کرد: علاقه‌ای ندارم درخصوص داوری صبت کنم اما به هر حال اشتباهاتی در این مسابقه وجود داشت که شاید خیلی روی نتیجه بازی تاثیرگذار نبود، اما به هر حال وجود داشت. البته باید با شرایط داوری کنار بیاییم و همانطور که بازیکنان و مربیان هم اشتباه می‌کنند، داور هم ممکن است اشتباه کند و این اشتباهات بخشی از بازی هستند ولی باید سعی کنیم که این خطاها به حداقل برسد تا در شکست یا پیروزی تیمی اثرگذار نباشد.

بخوانید:  استقلال- فولاد؛ مچ اندازی ساپینتو و نکونام

بهروز عطایی افزود: در دو ست ابتدای بازی با تسلط کامل توانستیم پیروز شویم اما ست سوم به‌رغم این‌که در امتیازات جلو هم بودیم اما بازیکنان لبنیات تصور کردند دیگر مسابقه به اتمام رسیده است و با سهل‌انگاری در کسب امتیازات، ست سوم را واگذار کردیم.


|

منبع

انتهای پیام/