دو شخصیت فنی در راس ورزش کشور حضور دارند

انتهای پیام/منبع

وی ادامه داد: قبل از هرچیزی باید اشاره کنم که بسیار خرسندم که در راس ورزش کشور دو شخصیت فنی با نگاه بلند حضور دارند. مهندس هاشمی به عنوان وزیر ورزش و جناب خسروی‌وفا به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک برای برطرف کردن مشکلات ما کمک فراوانی انجام می‌دهند.

پورسلمان خاطرنشان کرد: جناب هاشمی قول دادند باتوجه به اینکه فدراسیون ما کسب سهمیه کرده است، در بحث پرداخت‌ها ما در اولویت باشیم که این دلگرمی بزرگی است. درکل خیلی خوشحالم که این جلسه فنی برگزار شد و این به ما کمک می‌کند که بتوانیم قدم‌های قدرتمندی برای کسب موفقیت در پاریس برداریم و بتوانیم در المپیک نتیجه بگیریم.

رئیس فدراسیون شمشیربازی ادامه داد: از حمایت‌های شخص وزیر و البته کمیته ملی المپیک خدا را شاکر هستم. قطعا باتوجه به اینکه در سال المپیک هستیم، حمایت‌های این دو نهاد برای درخشش در پاریس بسیار همه خواهد بود.

علیرضا پورسلمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در مورد جلسه مشترکش با کیومرث هاشمی و محمود خسروی‌وفا اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد. باتوجه به اینکه فدراسیون شمشیربازی برای المپیک کسب سهمیه کرده است به دعوت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، جلسه مشترکی برگزار شد تا فضای سهمیه ما بررسی فنی شود. 

بخوانید:  برخورداری برنزی شد