دکتر قرایی مدیرعامل باشگاه مس کرمان شد/بازگشت مدیر تراز اول فوتبال به باشگاه مس کرمان پس از ۴ سال


دکتر قرایی مدیرعامل باشگاه مس کرمان شد/بازگشت مدیر تراز اول فوتبال به باشگاه مس کرمان پس از ۴ سال

امید می‌رود باشگاه مس کرمان در سایه تدابیر ریاست محترم شرکت ملی صنایع مس ایران در کنار توان بالای این مدیر انقلابی و خوشفکر، بتواند به روزهای اوج خود بازگردد و خاطرات خوش حضور مس کرمان در جام باشگاه‌های آسیا برای هواداران زنده شود.


دکتر علی قرایی که فرزند شهید است، دارای بالاترین رتبه تحصیلی از برترین دانشگاه کشور است. انتصاب این مدیر، نشان‌دهنده توجه شرکت مس به شعائر دولت مردمی در جهت بها دادن به خانواده شهدا، ارزش‌های انقلاب و جوانگرایی مد نظر مقام معظم رهبری است.


|

انتهای پیام

منبع

دکتر قرایی با توجه به ارتباطات مثبتی که با مدیریت فدراسیون فوتبال دارد و مقبولیتش بین اهالی ورزش، می تواند مس را به تحقق اهدافش در مسئولیت‌های اجتماعی به نتیجه لازم برساند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ با تصمیم آگاهانه و به جای شرکت ملی صنایع مس ایران و با توجه به اختیارات این شرکت در مدیریت باشگاه‌های ورزشی و فرهنگی، تصمیم گرفته شد که این شرکت در جهت ارتقاء سطح کیفی مسئولیت‌های اجتماعی خود، تصمیم به تغییراتی در سیستم مدیریتی باشگاه‌های مس رفسنجان، مس سونگون و مس کرمان بگیرد که شرکت مس در در راستای عمل به بیانیه گام دوم انقلاب، جوانی متعهد و متخصص با سابقه درخشان مدیریتی در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی را برای مدیریت باشگاه مس کرمان انتخاب نمود. مدیران شرکت مس در این راه با مشورت با بزرگان ورزش استان به این نتیجه رسیدند که از دکتر علی قرایی استفاده کنند‌.

بخوانید:  وزیر نیرو مژده یک خبر خوب را به مردم داد