دکوراسیون مدرن ویلای خود را چگونه انتخاب کنیم ؟

یکی از دلایلی که سبب سرسبزی این منطقه شده است وجود رودخانه در ارتفاعات کهار است که سبب شده کردان به یک منطقه لوکس و مدرن برای ساخت ویلا تبدیل هزینه طراحی داخلی ویلا گردد. یکی از نکات مهم و اساسی در معماری ویلا اختصاص به اقلیم منطقه دارد، که معماران و طراحان داخلی باید قبل از ساخت ویلا به آن توجه داشته باشند. یکی از مهمترین امکاناتی که باید در زمان طراحی ویلا به آن توجه داشته باشیم سیستم سرمایشی و همچنین گرمایشی تکمیل و استاندارد در این بخش است. میزان جهت و همچنین شدت وزش باد یکی دیگر از نکات مهم در معماری و ساخت ویلا است که معماران و طراحان باید به آن بسیار توجه داشته باشند. توجه به شرایط اقلیمیسبب افزایش کیفیت ساخت و کاهش هزینه ساخت و نگهداری میشود. البته در صورتی که کلیه این مراحل با یک مجموعه تخصصی و حرفه ای نظیر گروه معماری بام به عنوان بهترین گروه ساخت ویلا در ارتباط باشید،کلیه این مراحل به آسانی و راحتی انجام می گیرد و به این ترتیب شما از ساخت آن نهایت لذت را می برید. شما می توانید بنا بر تکنیک و روشی که مدن ظر دارید این سه بعد مختلف را خالی بگذارید و یا حتی پر کنید.

آنچه ما از دوبلکس می دانیم، ارتباط آزاد طبقات مختلف ساختمان با یکدیگر است. ویلاها عموما دسته ای از ساختمان ها به حساب می آیند که برای گذراندن وقت در تعطیلات و به منظور استراحت و تغییر آب و هوا مورد استفاده قرار می گیرند. به همین منظور امروزه افراد به دنبال مکانی هستند که یک محیط آرامش بخش بیرون از زندگی شهرنشینی در دل طبیعت را برای خود فراهم نمایند تا از این طریق در روزهای تعطیل و یا اینکه آخر هفته برای استراحت و دوری از شلوغی شهر از این محیط سرسبز و طبیعت پیرامون خود نهایت استفاده را نمایند. در مسیر طراحی ویلا در کردان کرج در طی پروژه باید کلیه مباحث مقررات ملی ساختمان بسیار مورد توجه قرار گیرد تا از این طریق در اجرایی کردن ویلا، یک ساختمان بدون نقص و خاصی را به اتمام برسانیم و آن را در اختیار مشتریان قرار دهیم. برای ویلا چه مواردی در تعیین هزینه طراحی داخلی ۹۹ مورد توجه قرار می گیرند؟

طراحی پلههای پلکانی گرد با نردههای زیبا و یا پلههای خطی متفاوت و استفاده از نورگیر سقفی میتواند برای طراحی فضای داخلی ویلاهای سنتی نیز مناسب باشد. استفاده از وسایل تزیینی قدیمی و سنتی از ویژگی های این است . برخلاف ویلاهای سنتی این ویلاها مطابق با سلیقه شخصی طراحی نمی شوند و در آنها بیشتر از عناصر بصری و رنگ برای ایجاد یک سبک خاص استفاده می گردد. سقفهای کشیده از ویژگیهای دیگر فضای داخلی ویلا محسوب میشوند که برای زینت بخشیدن به آنها بهتر است از لوسترهای مدرن و زیبا استفاده کرد. چیدمان و نورپردازی نیز به اندازه سایر موارد در تعیین هزینه موثر هستند، در مورد مبلمان و اکسسوری نیز نباید فراموش کرد که این موارد می توانند در تعیین هزینه طراحی داخلی ۹۹ موثر باشند. اما نباید در ورودی مستقیماً به اتاق نشیمن باز شود. البته در کنار طراحی داخلی ویلا نباید از طراحی چشم انداز و محوطه خارجی آن غافل شد. پس در نتیجه نمی توانیم مستقیما بگوییم که کدام یک از سبک ها باعث آرامش بیشتری در انسان خواهد شد. انتخاب درست سبک طراحی ویلا و اجرای صحیح آن موجب ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین خواهد شد.

بیشترین تاثیر نوع ساختمان بر هزینه طراحی داخلی ۹۹تفاوت متراژ ها و همچنین زمانیست که هر پروژه برای خود صرف می کند، به عنوان مثال طراحی داخلی یک مدرسه کمتر از طراحی داخلی یک مرکز تجاری زمان می برد، بنابراین در صورت تعیین تعرفه ساعتی هزینه نهایی آن نیز کمتر می گردد، بنابراین هنگام انتخاب قرارداد هر دو طرف باید نکات مختلفی را در نظر داشته باشند. هر نوع یا بخشی از ساختمان بر اساس جزئیاتی که داراست تعیین هزینه می گردد، البته برخی از این جزئیات توسط سازمان نظام مهندسی تعیین شده و تعرفه مشخصی برای آن ها داده شده است، اما برخی دیگر به مرور زمان اضافه شده و هنوز تعرفه ثابت ندارند، در مورد ویلاها نیز هزینه طراحی داخلی ۹۹ مقادیر اعلام شده دارد که بر اساس نوع پروژه می توان به آن افزود یا از آن کم کرد، در اینجا سعی شده به جزئیات فعالیت هایی که توسط نظام مهندسی برای تعرفه دهی ویلا در نظر گرفته شده است، اشاره کنیم، آشنایی با این فضاها به شما کمک می کند تا ساخت و انتخاب را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و ضرر کمتری را متحمل شوید. ویلای مورد انتخاب خود را خریداری کرده و در کوتاهترین زمان اوقات فراغت خود را در این ویلاها سپری نماید.

بنابراین گروه معماری بام به شما پیشنهاد می کنند که بودجه در اختیار داشته را تعیین نماید و باقی کارهای طراحی و ساخت ویلا را برعهده معماران و طراحان این مجموعه قرار دهید. به منظور اطلاع از هزینه های ساخت و ساز بهتر است که با گروه معماری بام به عنوان بهترین گروه ساخت ویلا مشورت کرده و نیاز و همچنین بودجه ی که در نظر دارید برای این بخش هزینه کنید را به طراحان و معماران این مجموعه اطلاع دهید. اکثر افراد از گروه معماری بام به عنوان بهترین گروه ساخت ویلا این سوال را دارند که آیا بهتر است که ویلای مورد نظر خود را آماده خریداری نمایند و یا اینکه خود اقدام به ساخت و طراحی آن بپردازند. آیا انتخاب زمین مناسب در ساخت ویلا در کردان تاثیرگذار است؟ همچنین مبلمان های چوبی را برای فضای نشیمن ویلا انتخاب کنید. با توجه به موارد ذکر شده امروزه بیشتر افراد مخصوصاً شهروندان تهرانی برای ساخت ویلا این منطقه را انتخاب می نمایند. در بین مناطق ذکر شده کردان کرج به عنوان یکی از خوش و آب و هوا ترین و همچنین مناطق حاشیه تهران است که ساخت و ساز ویلا در این منطقه روند صعودی داشته است. وجود دیوارهای شیشهای ارتباط بین فضاهای مختلف داخلی را بیشتر کرده، انعکاس و درخشش نور از این دیوارها، به زیبایی فضای داخلی خانه بهخصوص در هنگام شب افزوده است.

قبل از ساخت ویلا ایده های خود را برای بخشهای مختلف آن یادداشت کنید. این مسئله علاوه بر جلوه زیبایی که به ویلا می دهد باعث استفاده در زمان هایی می شود که به دلایل حوادث مختلف امکان استفاده از سوختهای شهری وجود ندارد. گروه معماری بام در زمینه طراحی ویلا نمونه های متعددی را به خصوص در بخش کردان در نواحی مختلف ایران طراحی و اجرایی کرده اند. اصولی که معماران باید در طراحی داخلی ویلا به آن توجه داشته باشند را نام ببرید؟ همانطور که میدانید با توجه به نوسانات قیمت مصالح و همچنین متریال بکار برده شده به منظور ساخت و ساز ویلا نمیتوان قیمت قطعی مصالح و یا اینکه متریال را مشخص کرد و آن را تخمین زد. افرادی که مایل هستند در کردان کرج ویلاهای بزرگ و رویایی خود را طراحی نمایند توصیه می کنیم که از گروه معماری بام به عنوان بهترین گروه ساخت ویلا کمک و یاری بگیرند.

به چه دلیل امروزه معماران بیشتر ویلاها را در منطقه کرج احداث می نمایند؟ انواع دیگر سبک دکوراسیون داخلی را میتوان سبک روستیک جذاب و منحصر به فرد نامید. در مناطق کوهستانی و سرد شمال نیز می توان شومینه های بسیار زیبا و جذاب را در دکوراسیون ویلا طراحی کرد . داشتن یک گلخانه کوچک در کنار پلکانی که نیم طبقه الحاقی را به فضای طبقه همکف ارتباط می دهد، ایده جذاب و منحصر به فردی است. به همین خاطر از نورهای متنوع و جذاب و در عین حال ملایم در فضای ویلا استفاده می گردد. سنگ های گرانیت نیز با توجه به مقاومت بالایی که دارند ازجمله مصالح مناسب برای ساخت ویلا در شمال کشور هستند.

امکانات و تجهیزات مورد نیازی که معماران در طراحی و ساخت ویلاها باید به آن توجه داشته باشند را نام ببرید؟ یکی از مهمترین و اساسی ترین موضوعات به منظور طراحی و همچنین ساخت ویلا و یا اینکه اولین اقدام، این است که شما مناسب ترین و بهترین زمین را برای ساخت ویلای خود خریداری نماید. یکی از مناطق خوش آب و هوای کرج که برای ساخت و همچنین خرید ویلا بسیار مناسب است اختصاص به منطقه کردان کرج دارد. امروزه بیشتر افراد ساکن شهر تهران و همچنین کرج در این منطقه اقدام به ساخت ویلا های زیبا و مدرنیته کرده اند. به این ترتیب شما به منظور داشتن یک ویلای زیبا و مدرن در منطقه کردان نیازی به هزینه بسیار زیادی ندارید و با بودجه کمی نیز می توانید زیباترین و مناسب ترین ویلا را در کردان در اختیار داشته باشید. در این راه خود را مدعی به عنوان بهترین مجموعه از لحاظ فنی اجرایی و جلب رضایتمندی مشتری می دانیم و به خودمان و شما عزیزان می بالیم. در طراحی ویلاها به شیوه مدرن بهتر است که از گروه معماری بام به عنوان بهترین گروه ساخت ویلا کمک و یاری بگیریم زیرا این مجموعه به تمامی اصول و ضوابط ساخت و ساز در معماری ویلا واقف بوده و از بروز مشکلاتی که ممکن است برای کارفرمایان ایجاد شود نیز جلوگیری می نمایند.

پیروی از کلیه ضوابط و قوانین شهرداری به منظور ساخت ویلا یکی از نکات حائز اهمیت در ساخت ویلا به حساب می آید. طراحان و متخصصان همواره کلیه جوانب فنی و همچنین زیباشناسی را در طراحی و ساخت ویلا در نظر می گیرند و با توجه به نیازهای شما، موقعیت زمین و از همه مهمتر پیروی از ضوابط و همچنین مقررات موجود بهترین و مناسب ترین طرح ها و ایده ها به شما ارائه می دهند. طراحی ویلاهای دوبلکس به چه صورت است و باید به چه نکاتی در زمان طراحی به آن توجه نمایم؟ ک: اجرات و احداث استخر داخل ویلا و یا استخر در محوطه که در حدود متری 10 تا 15 میلیون تومان بسته به متریال متفاوت خواهد بود.

در طراحی ویلا تناسب و توازن اجزا باید رعایت شود , همچنین طراحی داخلی ویلا و محوطه ی ویلا باید با هم متناسب باشد و محیط داخل و خارج ویلا به صورت یک جز پیوسته باشند . علاوه بر این شهرنشینی افراد و همچنین استفاده از زندگی مدرن سبب شده که افراد به تدریج از طبیعت پیرامون خود فاصله بگیرند. فاصله افراد از طبیعت پیرامون خود سبب افزایش میزان استرس در آنها شده است. دیوارهای آن بیشتر از کاغذ دیواری یا پنل دیواری است در دکوراسیون داخلی آن بیشتر از آیینه و کف آنها از پارکت یا کفپوش های طرح دار یا انتزاعی استفاده میشود . نور پردازی در طراحی داخلی فضای پذیرایی باید به گونه ای باشد که میز غذا کاملا روشن بشود و سایه افراد در زمان خوردن غذا بر روی میز نیفتد. برای چیدمان میز نهار خوری این مهم را به شما توصیه می کنیم همانند ایده پردازی ارائه شده این امر را دنبال کنید. اگر شما زمین مورد نظر خود را در منطقه کردان خریداری کرده اید و یا اینکه مایل به خرید در این منطقه خوش آب و هوا و سرسبز هستید، میتوانید در این راستا با گروه معماری بام به عنوان بهترین گروه ساخت ویلا مشاوره و راهنمایی بگیرید.