دیدار رئیس مجموعه تئاتر شهر با مدیرعامل صندوق اعتباری هنر

سید محمد جواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت های مجموعه صندوق اعتباری هنر طی ماه های گذشته توضیح داد: به اعتقاد من و بسیاری از هنرمندان عرصه های مختلف، صندوق اعتباری هنر اکنون به عنوان مجموعه ای معرفی شده که می تواند به عنوان یکی از بهترین و موثرترین پشتوانه ها مورد توجه قرار گیرد. زیرا بنده از نزدیک شاهد بودم که  دراین شرایط سخت که ماجرای کرونا مشکلات زیادی را برای تعداد زیادی از هنرمندان فراهم ساخته بود، دوستان ما در صندوق اعتباری هنر نهایت تلاش خود را انجام دادند تا در حد امکانات پشتیبان ارزشمندی برای اصحاب فرهنگ و هنر باشند.

براساس این گزارش سید مجید پوراحمدی پس از دیدار با طاهری همراه با وی از تالارها و واحدهای مختلف این مجموعه بازدید و با تعدادی ازهنرمندانی که طی این روزها در تئاتر شهر مشغول تمرین یا آماده سازی برای اجرای اثر هستند دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در تئاتر شهر با سید محمد جواد طاهری مدیر این مجموعه دیدار و در جریان فعالیت های مختلف یکی از مهم ترین مراکز تئاتر حرفه ای کشور قرار گرفت.

وی ضمن ارائه پیشنهادات خود برای توسعه و گسترش همکاری میان صندوق اعتباری هنر و تئاتر شهر گفت: بنده معتقدم شرایط و نقش موثر صندوق اعتباری هنر به گونه ای است که می تواند در راستای اهداف عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توسعه اقتصاد هنر به عنوان یک بازوی مشاوره ای قدرتمند مورد توجه بیشتری قرار گیرد. شرایطی که به گمان بنده دربرگیرنده نکات متعدد و کارشناسانه ای است و می تواند در حوزه تئاتر اجرایی شود. در این چارچوب بنده و سایرهمکاران مجموعه تئاتر شهر آمادگی هرگونه همراهی موثر در این زمینه را داریم و امیدوارم با توجه به حضور مدیر مجموعه صندوق اعتباری هنر در مهم ترین مرکز تئاتر حرفه ای کشور بتوانیم شاهد گسترش همکاری ها در زمینه های مختلف باشیم.

بخوانید:  فرسودگی ۴۰ درصد شبکه آب آشامیدنی شهر یاسوج

منبع


|

دیدار رئیس مجموعه تئاتر شهر با  مدیرعامل صندوق اعتباری هنر

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف