دیدار فرماندار ملاردبا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) شهرستان ملارد


همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، فرماندار شهرستان ملارد به همراه معاونین و بخشدار مرکزی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ صبح امروز همزمان با گرامیداشت هفته بسیج جابر کریمی به همراه یزدان یار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، اینانلو معاون برنامه‌ریزی و توسعه، سلمانی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و کاظمی بخشدارمرکزی با سرهنگ جهانی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) شهرستان ملارد دیدار کردند.

جابر کریمی در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج با اهداء لوح سپاس از تلاشها و زحمات فرماندهان، پاسداران و اقشار مختلف بسیج در راستای کمک به توسعه و پیشرفت شهرستان، پرداختن به امورات فرهنگی و مذهبی و همچنین ارتقاء سطح امنیت درسطح شهرستان قدردانی کرد.

فرماندار ملارد گفت: نهاد بسیج یکی تشکل های بی نظیر مردمی است که در عرصه های مختلف بعد از انقلاب پشتوانه‌ای محکم برای نظام اسلامی بوده و هرجا نظام به حضور بسیجیان نیازداشته، سربازان مخلص خدا با تمام توان و با اخلاص وارد میدان شده و در پاسداری از ارزشهای والای انقلاب و خون پاک شهدای عزیز برای ایرانی پرافتخار و آباد قدم برداشته اند.

5555

233

7888

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع