دیدار مربی خارجی تیم ملی شطرنج با سرپرست فدراسیون


 دیدار مربی خارجی تیم ملی شطرنج با سرپرست فدراسیون

سرگی تیویاکف مربی هلندی و روس تبار پس از حضور در ایران برای برگزاری دوره های دانش افزایی و مربیگری تیم ملی با دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون شطرنج دیدار و گفت و گو کرد.

به گزراش خبرگزاری برنا ، در این دیدار دکتر عظیمی ضمن خیر مقدم به این مربی در بدو ورود به کشورمان، از حضورآقای تیویاکف برای ارتقاء سطح دانش مربیان و بازیکنان شطرنج ایران ابراز خرسندی کرد.

سرپرست فدراسیون در ادامه گفت: امیدوارم حضور شما موجب ارتقاء سطح فنی بازیکنان ایرانی به ویژه در تیم ملی شود و در اولین گام شاهد موفقیت های درخشان ملی پوشان در بازی های آسیایی هانگژو باشیم.

دکتر شهرام عظیمی خطاب به مربی هلندی و روس تبار تیم ملی شطرنج، افزود: امیدواریم با توجه به سطح فنی بالا و تجربه خوب شما پس از بازی های آسیایی هم شرایط استمرار همکاری فراهم شود تا از ظرفیت فنی موجود بهره بیشتری ببریم.

در ادامه سرگی تیویاکف ضمن ابراز خشنودی از حضور در ایران، گفت: بسیار خوشحالم که در کشور ایران و در بین ورزشکاران خوب شطرنج حضور دارم.

مربی هلندی و روس تبار تیم ملی شطرنج اظهار کرد: بازیکنان ایرانی بسیار باهوش و با استعداد هستند و من با برخی از آنها دوست هستم به همین دلیل امیدوارم بتوانم در کمترین زمان ممکن ضمن وفق با شرایط تاثیر مثبتی در سطح فنی شطرنج ایران داشته باشم.

تیویاکف در پایان افزود: من تمام توان خود را برای انتقال دانش و تجربه ام به کار می گیرم تا نقشی موثر در موفقیت های آتی شطرنج ایران داشته باشم.

بخوانید:  اخنصاص ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت ایمن‌سازی محور رودهن

سرگی تیویاکف مربی هلندی و روس تبار قهرمان اسبق اروپا است که هم اکنون برای برگزاری دوره های دانش افزایی و کمک به کادر فنی تیم ملی شطرنج پیش از اعزام به بازی های آسیایی هانگژو در ایران حضور دارد.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع