دیگر سکوت نمی‌کنم/ از حق من در بازی‌های کشورهای اسلامی و لیگ جهانی باکو دفاع نشد!

وی افزود: در لیگ جهانی باکو من رقابت نخست را مقابل اوکراین واگذار کردم ولی اخبار به درستی به رسانه‌ها مخابره نشد. در این مبارزه به دلیل شل شدن کلاه حجابم و برای جلوگیری از افتادن آن در کمیته ایستادم که حریف اوکراین با حمله سه امتیازی پیش افتاد و نتیجه را به صورت غیرفنی واگذار کردم. البته من مشکلی با حجاب ندارم و همیشه هم با این اعتقاد و حجاب در مسابقات شرکت کردم ولی دوست داشتم خبر به درستی اعلام شود.

علیپور گفت: تشکر ویژه دارم از پگاه زنکنه مربی تیم ملی؛ به نظرم او تنها کسی بود که خالصانه و صادقانه کنار تیم بود.


آیا این خبر مفید بود؟|

دیگر سکوت نمی‌کنم/ از حق من در بازی‌های کشورهای اسلامی و لیگ جهانی باکو دفاع نشد!

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

منبع

وی گفت: واقعا تاسف برانگیز است که نه تنها از حق من در این دو مسابقه اخیر دفاع نشد بلکه باید شاهد حرف‌های کذب و دروغ هم باشم. در این یک دهه‌ای که عضو تیم‌ ملی بودم همیشه ترجیح دادم سکوت کنم اما اگر قرار به صحبت باشد گفتنی بسیار دارم.

عضو تیم ملی کاراته تاکید کرد: هدفم از حضور در مسابقات باکو رسیدن به فینال بود که متاسفانه در پای فینال بازهم قربانی نادآوری شخص خاص شدم. دوست دارم در پایان به این نکته هم اشاره کنم من بعد از بازگشت تیم از ترکیه تا لحظه اعزام به باکو حتی موبایلم را خاموش کرده بودم و این فدراسیون و عوامل فدراسیون بودند که به دنبال افراد خانواده من بودند تا برای اعزام متقاعدم کنم در چنین شرایطی در حیرتم چرا خانم امینی اعلام کردند که فدراسیون و آشوری موافق اعزام بنده نبودند!

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

بخوانید:  برپایی ۱۰ موکب برای ارائه خدمات به زائران امام رضا (ع) در خراسان شمالی