رئیسی پذیرای انتقادات بود/ فقدانش جبران‌ناپذیر است

هاشمی با اشاره به برخورد ابراهیم رئیسی با هنرمندان توضیح داد: از نگاه من عیار آدم‌ها زمانی مشخص می‌شود که ما از آن‌ها انتقاد می‌کنیم. به یاد دارم در دیدار هنرمندان با آقای رئیس‌جمهور، من جزو افرادی بودم که سخنان ایشان را قطع کردم و انتقاداتی داشتم اما آقای رئیسی با وجود همه انتقادها و نارضایتی‌ها صدای ما را شنید. 

سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر برنا گفت: این حادثه ناگوار و جانسوز بود. برخی از اتفاقات واقعا جبرا‌ن‌ناپذیر است‌. در کنار آقای رئیسی، امیر عبداللهیان هم در امور بین‌الملل ایران بسیار خوب کار می‌کردند و ما شاهد پیشرفت‌های فراوانی بودیم، قطعا هیچ فردی در هیچ کجای دنیا از مرگ دیگری آن هم مرگ افراد تاثیرگذار خرسند نمی‌شود.  

وی در پایان گفت: البته از یاد نبریم که همراه با رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه، افراد دیگری هم جانشان را از دست دادند. من این ضایعه را به خانواده آن‌ها و همه مردم ایران تسلیت می‌گویم. 

این بازیگر ادامه داد: من آدم‌ها را با عمل و تلاششان نقد می‌کنم. نمی‌خواهم از ایشان دفاع محض کنم اما باید بگویم ابراهیم رئیسی جزو افرادی بود که برای پیشرفت کشور تلاش می‌کرد. 

انتهای پیام/منبع

بخوانید:  میدان صنعت با المان طاووس مزین به گل چهره بهاری گرفت