رئیس ستاد های مردمی دکتر قالیباف در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند+حکم

در این حکم، علی نیکزاد، رئیس ستاد مرکزی ستاد انتخاباتی دکتر محمد باقر قالیباف با تأکید بر اهمیت نقش آقای خلقی‌پور در هماهنگی و مدیریت امور انتخاباتی در استان، وی را به این سمت منصوب کرده و برای او آرزوی موفقیت کرده است.

این انتصاب با هدف افزایش هماهنگی و کارآیی در برنامه‌های انتخاباتی دکتر قالیباف در کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است. نیکزاد در ادامه حکم خود آورده است:

با عنایت به تجربیات ارزنده، دقت و تعامل خوب حضرت‌عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان رئیس ستاد مردمی دکتر محمد باقر قالیباف در کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌نمایم.

آقای خلقی‌پور با سابقه درخشان در عرصه‌های مدیریتی و مردمی، پیش از این نیز در سمت‌های مختلفی فعالیت داشته و این انتصاب از سوی بسیاری از ناظران به عنوان گامی مؤثر در تقویت روندهای مردمی و انتخاباتی ستاد دکتر محمد باقر قالیباف تلقی می‌شود.

انتهای پیام/منبع

“برادر گرامی، جناب آقای خلیفه خلقی پور

امیدوارم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و با همدلی تمامی اعضای محترم، در مسیر تسریع و ارتقای رویکردهای مردمی منسجم، نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گیرید.”

متن حکم به شرح زیر است:

در پایان، رئیس ستاد مرکزی ستاد انتخاباتی دکتر محمد باقر قالیباف از خداوند متعال موفقیت و پیروزی در این مسئولیت خطیر و انجام وظایف به بهترین نحو را برای آقای خلقی‌پور مسئلت نمود.

با سلام علیکم

به گزارش خبرگزاری برنا از کهگیلویه و بویراحمد ؛ طی حکمی از سوی علی نیکزاد رئیس  ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر محمد باقر قالیباف، دکتر خلیفه خلقی پور به عنوان “رئیس ستاد مردمی دکتر محمد باقر قالیباف در کهگیلویه و بویراحمد” منصوب شد. این انتصاب در راستای تقویت فعالیت‌های انتخاباتی و مردمی دکتر قالیباف در این استان انجام شده است.

بخوانید:  رئیس هیات مدیره خبرگزاری رسمی یمن «سبا» به پویش بین المللی فیراستی بالعربیه پیوست

“پایبندی به اصول و قانون‌مداری در تمامی عرصه‌های انتخاباتی، همواره مورد تأکید اینجانب بوده و امیدوارم با همکاری و همدلی مجموعه همکاران، شاهد تحقق این مهم باشیم.”