رئیس کل دادگستری هرمزگان دستورات ویژه ای برای رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان غرب استان صادر کرد

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان در اولین ساعات وقوع زلزله با حضور در مناطق آسیب دیده غرب استان از نزدیک آخرین وضعیت این مناطق را مورد ارزیابی قرار داد.

قهرمانی با تأکید بر لزوم توزیع عادلانه امکانات در مناطق آسیب دیده اظهار داشت: ادارات و دستگاه‌های خدمات رسان مکلفند با هماهنگی و هم‌افزایی در انجام امور، خدمات و اقلام امدادی را به صورت عادلانه در مناطق زلزله زده توزیع کنند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان ضمن بازدید از مناطق زلزله زده غرب استان، دستورات ویژه ای از استقرار پزشکی قانونی در محل تا اتخاذ تمهیدات لازم جهت حفظ امنیت منطقه و مراقبت از اموال مردم صادر کرد.

وی همچنین با حضور در جمع مردم ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده های جان باختگان پس از استماع درخواست های آسیب دیده گان، دستورات ویژه ای را برای رسیدگی به مشکلات مطرح شده صادر کرد. 

منبع

رئیس کل دادگستری هرمزگان دستورات ویژه ای برای رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان غرب استان صادر کرد

11

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان با اشاره به صدور دستورات قضایی لازم برای شناسایی اجساد، تصریح کرد: اداره کل پزشکی قانونی استان هرمزگان هم در حالت آماده باش است و با استقرار در محل از شب گذشته تاکنون در حال خدمت‌رسانی به مردم  است .

|