راه اندازی کمپ بین‌المللی جودو در لرستان / جودو در سطح روستا ها توسعه یابد


راه اندازی کمپ بین‌المللی جودو در لرستان /  جودو در سطح روستا ها توسعه یابد

رئیس فدراسیون جودو گفت: برای اولین بار در سطح کشور، کمپ بین‌المللی جودو در استان لرستان راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از لرستان ؛  آرش میر اسماعیلی در نشست انتخابات هیات جودو استان لرستان که روز شنبه، 28 آبان‌ماه برگزار شد،اظهار کرد: برای اولین بار در سطح کشور، کمپ بین‌المللی جودو در استان لرستان ایجاد می‌شود که البته باید از استاندار لرستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان تشکر کنم.

او افزود: تعداد شش اردوی تیم ملی جودو به میزبانی لرستان برگزار شده است که گویای توانمندی استان لرستان در زمینه فعالیت‌های ورزش جودو است و هیئت جودو استان لرستان یکی از هیات‌های برتر کشور از نظر ارزیابی عملکرد است.

رئیس فدراسیون جودو تصریح کرد: لیاقت و شایستگی استان لرستان در زمینه ورزش جودو، بسیار بالاست؛ لرستان، قهرمانان ارزشمندی در جودو تحویل کشور داده است که در آینده نیز همین‌گونه خواهد بود.

میراسماعیلی گفت: ما باید تلاش کنیم استان لرستان، داور بین المللی جودو به کشور تحویل بدهد و در این زمینه کمبودهایی داریم که بایستی رفع شوند.

او بیان کرد: بخش دیگری که نیازمند تلاش مضاعف است تربیت مربیان بین‌المللی در استان است؛ لرستان باید مربیان تراز بین‌المللی در زمینه ورزش جودو داشته باشد.

رئیس فدراسیون جودو خواستار این شد که در سطح روستاها، فعالیت‌های ورزش جودو شدت بیشتری داشته باشد و ورزش روستایی مورد توجه جدی‌تری قرار گیرد.

میراسماعیلی همچنین عنوان کرد: باید بتوانیم باشگاه‌های جودوی روستایی را در سطح استان فعال کنیم.

رئیس فدراسیون جودو  تاکید کرد: در بخش بانوان، در مدت 10 سال گذشته، همواره لرستان جزو برترین‌ها در سطح کشور در ورزش جودو بوده است.

او خاطر نشان کرد: لرستان این پتانسیل را دارد که در سطح کشور همیشه، در جودو، اول باشد.

آرش میر اسماعیلی  یادآورشد : ما توقع داریم از مسئولان استان و بخش خصوصی، اقتصادی و صنعتی استان که از ورزش جودوی استان، بیش از پیش، حمایت کنند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع