راه یاران شهیدمان را با قدرت ادامه می‌دهیم

انتهای پیام/

به گزارش خبرگزاری برنا، سردار محمد بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در جمع معاونین تبلیغات و روابط عمومی سراسر کشور اظهار کرد: در روزهایی که به واسطه عداوت دشمنان قسم خورده و بی بصیرتی عده ای فریب خورده، فضا غبارآلود شده و بعضا جای معروف و منکر عوض شده است،جهاد تبیین که مقام معظم رهبری فرمودند جایگاه ممتاز و ویژه ای دارد.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در پایان ضمن ادای احترام به همه شهیدان والامقام الی الخصوص شهدای امنیت که در فتنه اخیر جانشان را فدای امنیت هم وطنانشان کردند ،گفت:خانواده های این شهیدان عزیز بدانند ما همرزمان آن بزرگ مردان ، تا آخرین قطره خونمان راه نورانیشان را ادامه خواهیم داد و ملت ایران اسلامی نیز قدر حافظان امنیت خود را به خوبی می دانند.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: همکاران شهیدمان برای دفاع از امنیت هم وطنانشان، در کف میدان جان شیرین خود را فدا می‌کنند تا مرز حق و باطل در گرد و غبار فتنه‌ها مشخص شود و ما امروز با قدرت راه این عزیزان را ادامه می‌دهیم.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

راه یاران شهیدمان را با قدرت ادامه می‌دهیم

منبع
آیا این خبر مفید بود؟

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت جهاد تبیین گفت:رهبر عزیز تر از جانمان فرمان جهاد تبیین داده اند و ما که خود را مرید و سرباز معظم له می دانیم باید در این جهاد مهم و حیاتی تا پای جانمان بدون ترس و واهمه تلاش کنیم و در عمل همانند رفقای شهیدمان عشق و ارادتمان را به امام و مقتدایمان نشان دهیم.

این مقام مسئول در ادامه افزود:ما در معاونت تبلیغات و روابط عمومی برآنیم که خدمات بی وقفه و پلیس مکتبی در تراز انقلاب اسلامی را با تمام از خود گذشتن هایش به جهانیان معرفی کنیم و بگوییم فرق است بین پلیس مکتبی ما با کشورهای دیگری که به اخلاق و انسانیت پایبند نیستند.

بهرامی گفت: امروز در مقابله با دشمنانی که به عالی ترین امکانات رسانه ای مجهز اند و با متوسل شدن به دروغ ، توهین ، افتراء،توطئه و ارعاب و هر عمل دور از اخلاق قصد خدشه دار کردن امنیت کشور را دارد و در این میان برای رسیدن به مقاصد شوم خود ،حافظان امنیت کشور را هدف گرفته اند ،ما با سلاح تبیین وارد کارزار شده ایم و به ما یاد داده اند و این باور و اعتقاد قلبی ماست وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا.

وی افزود: ما با این جهاد عظیم راه یاران شهیدمان را ادامه می دهیم و تا پای جان بدون هیچ ترس و واهمه ای مبلغ رشادت‌ها و فداکاری ها، وطن دوستی و هم وطن دوستی، مظلومیت و اقتدار، ایمان و تواضع این عزیزان خواهیم بود.

بخوانید:  حزب‌الله تصاویر حملات امروز به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی را منتشر کرد