«رد پا» مسافر ایتالیا شد

همچنین هیات داوران این جشنواره، افراد حرفه‌ای در زمینه سینما نیستند، بلکه سه متخصص از دنیای علمی هستند: جیووانا موریگی فیزیکدان، پیرلوئیجی رندی هواشناس و ونسا اسپاداوکیا دانشمند محیط زیست.

«ردپا» که جایزه بهترین فیلم داستانی را از سیزدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰ کسب کرد، پیش از این در هند و اسپانیا نیز به نمایش درآمده‌ و پخش بین‌المللی این فیلم کوتاه برعهده مرکز بین‌الملل سوره است.

در این رقابت، از بین هزار فیلم کوتاه ارسالی، ۶۴ فیلم به نمایندگی از ۱۹ کشور از جمله ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، ایران، بریتانیا، ترکیه، کانادا، استرالیا و… برای مرحله نهایی انتخاب شدند. 

بدین ترتیب این جشنواره ۱۶ تا ۲۰ آوریل برابر با ۲۸ فروردین تا یکم اردیبهشت ماه در شهر راونا ی ایتالیا برگزار می‌شود.

هدف از جشنواره بین‌المللی کورتی دا سوگنی – آنتونیو ریچی، ترویج فرهنگ سینمایی از طریق مناظره‌های فیلم، کنفرانس‌ها، نشریات و هر ابزار دیگری است که امکان انتقال ارزش‌هایی را که این جشنواره نمایندگی می‌کند، فراهم می‌آورد.

انتهای پیام/منبع

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ فیلم کوتاه «رد پا» به کارگردانی مصطفی اعلمی از تولیدات باشگاه فیلم رویش، محصول مرکز فیلم جوان سوره به بخش رقابتی بیست و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فيلم‌های کوتاه کورتی دا سوگنی – آنتونیو ریچی (Corti da Sogni – Antonio Ricci) ایتالیا راه یافت.

بخوانید:  کارهای VAR در حال انجام است