رصد میدانی دستگاه‌های اجرایی از برنامه‌های دولت سیزدهم است


قناعت: رصد میدانی دستگاه‌های اجرایی از برنامه‌های دولت سیزدهم است

استاندار خراسان جنوبی گفت: یکی از برنامه‌های دولت سیزدهم، رصد میدانی دستگاه‌های اجرایی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران و در جریان بازدید از جمعیت هلال احمر استان، خاطرنشان کرد: در جریان این بازدیدها و رصدهای میدانی، علاوه بر بحث‌های فنی و کارشناسی که در جلسات داریم، برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی و نحوه اجرای مصوبات،  مورد بررسی قرار می گیرد. 

وی با بیان این که در این بازدیدهای میدانی فضای مثبتی ایجاد می شود و تألیف قلوب صورت می گیرد، تصریح کرد: ضمن دیدار با کارکنان دستگاه ها، موانع و چالش‌های احتمالی مورد بررسی قرار می گیرد.

استاندار با اشاره به این که بازدید هلال احمر هم در همین راستا انجام شد، گفت: در جریان این بازدید مواردی مطرح شد که مقرر شد بخشی که اعتبار کمتری نیاز دارد از محل منابع استانی انجام شود. 

قناعت با ذکر این نکته که برخی از مطالبات، اعتبارات زیادی نیاز دارد، ادامه داد: این موارد در پیشنهادات استان برای سفر دوم رئیس جمهور ارائه می شود و امیدواریم بتوانیم با تأمین این اعتبارات، بخشی از نیازها برطرف شود. 

وی، تکمیل ساختمان اداری هلال احمر با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی و تأمین زیرساخت ها در ۸ پایگاه امداد جاده ای را از درخواست های ارائه شده در این بازدید عنوان کرد. 

به گفته وی؛ تجهیز بالگرد جدیدی که هفته آینده به هلال احمر استان تحویل می شود به امکانات پرواز در شب از دیگر موارد مطرح شده در این بازدید بود. 

انتهای پیام

خبرنگار:مرضیه شهریاری


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع