رفع آلودگی هوا و ساخت بیمارستان در شهرستان آبیک در اولویت قرار دارد

اعلایی گفت: تعامل با کشورهای همسایه برای ما فرصت ساز شده و رفتار دولت نشان داده که استمرار نهضت حسینی، پا فشاری بر روی حفظ عزت و آرمانهای ملت و اتکاء بر توان داخلی امروز از ایران یک کشور قدرتمند ساخته است.

وی افزود: مسئولان شهرستان آبیک و مدیران کل استان با همراهی مردم و استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود لازم است مشکلات را شناسایی کرده و آنها را حل کنند.

استاندار قزوین با اشاره به تکمیل طرح انتقال آبرسانی از سد طالقان به شهرستان آبیک افزود: موضوع انتقال آب به این شهرستان با دستور رئیس جمهور به وزارت نیرو در کوتاه ترین زمان انجام شد و دولت سیزدهم یک سال پس از آنکه دولت قبلی اعلام کرده بود انجام اجرای این پروژه ممکن نیست این کار را به سرانجام رساند.

نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: موضوع بهبود وضعیت هوا و کاهش آلایندگی ها یکی دیگر از موارد در حال پیگیری است و طبق مطالعات علمی مشخص شده دشت الله آباد تنها آبیک را تحت تاثیر قرار نداده بلکه یکی از دلایل آلودگی دیگر شهرهای استان همین دشت الله آباد است که با تأمین اعتبار و مشارکت بخش خصوصی در حال بررسی و رفع آن هستیم.

وی خاطرنشان کرد: نبود اماکن تفریحی و مهمتر از آن موضوع بیمارستان آبیک هم از جمله مسائل مهم این شهرستان است که موضوعات و مشکلات جدیدی محسوب نمی‌شوند و رفع آنها نیازمند زمان، ایجاد زیرساخت و منابع مالی است و خدمتگزاران شما در پی رفع آنها هستند.

 

بخوانید:  باحضورمسئولین شهرستان کبودراهنگ از نائب قهرمان دوومیدانی آسیا استقبال شد

 وی با اشاره به تعامل بین‌المللی دولت سیزدهم هم گفت: خیلی ها شعار دیپلماسی می دادند اما توانایی ایجاد روابط با کشور های همسایه را هم نداشتند اما امروز شاهد دیپلماسی فعال به ویژه در منطقه و با کشورهای همسایه هستیم.


آیا این خبر مفید بود؟

اعلایی گفت: فرصت ایجاد شده در دولت سیزدهم با اولویت رسیدگی به مسائل اساسی و کلان کشور است ایجاب می کند منافع اصلی مردم مورد توجه قرار گیرد و برای رفع مسائل و مشکلات مردم و مناطقی مانند آبیک اقدام شود.

انتهای پیام

استاندار قزوین با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان قزوین اظهارداشت: در سفر اردیبهشت ماه ریاست جمهوری به استان شرایط خوبی رقم خورد و شهر آبیک هم مورد توجه قرار گرفت و طرح هایی مانند ایجاد بیمارستان و فضاهای تفریحی در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار قزوین تأکید کرد: فضای خدمتگزاری در استان برای ارائه خدمت به فرزندان این آب و خاک بسیار صادقانه است و در آبیک با حضور فرماندار جوان و متعهد و حضور امام جمعه‌ ای دلسوز و دغدغه ‌مند شاهد اتفاقات خوب و رفع مشکلات و مسائل خواهیم بود.

اعلایی افزود: برخی موارد باید توسط بخش خصوصی اجرا شود و ما حمایت خود را در راستای تحقق این هدف توسط بخش خصوصی و حضور سرمایه گذاران اعلام می‌کنیم‌.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در نماز جمعه شهر آبیک با اشاره به ظرفیت‌های این شهرستان اظهارداشت: شهرستان آبیک بعنوان دروازه ورودی استان بزرگترین فرصت سازی را برای ما داشته و با همه توانمندی ها متاسفانه با مشکلات عدیده ای هم روبروست که برای آن باید تدبیر کرد.

بخوانید:  بانوی کردستانی و ملی پوش رشته دو و میدانی تجلیل شد