رفع خلاف از ۶ ملک غیرمجاز در منطقه 19 تهران


رفع خلاف از ۶ ملک غیرمجاز در منطقه 19 تهران

طی بیست و پنجمین مرحله مقابله با ساخت و ساز غیر قانونی در ناحیه سه منطقه 19 با دستور مقام قضایی رفع خلاف از 6 ملک غیر مجاز و اخذ تعهد کتبی از سازندگان مبنی بر کاهش طبقات مازاد انجام شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، تورج فرهادی شهردار منطقه 19 تهران  اظهار کرد: برخورد قانونی با ساخت و سازهای غیر مجاز در ناحیه سه منطقه ۱۹ روز چهارشنبه 8 شهریور ماه در شهرک های احمد خمینی، ابوذر و خیابان های سهیل و بهشتی انجام شد.

وی  ادامه داد: در راستای ادامه عملیات رفع خلاف از ساخت و سازهای غیرمجاز ایجاد شده با اخذ دستور مقام قضایی در ناحیه ۳، تخریب ستون های اصلی دو ملک در خیابان سهیل میانی پشت کلانتری 155 نعمت آباد کوچه شجر و شهرک احمد خمینی نبش کوچه سعادتمند با یک دستگاه پیکور انجام شد.

همچنین درشهرک احمد خمینی نبش کوچه حسینی و خیابان بهشتی سه مالک متعهد به رفع خلاف از طبقات مازاد شدند.

ضمن اینکه طی این عملیات در شهرک ابوذر کوچه شجر نسبت به رفع خلاف از نصب کرکره و اخذ تعهد در خصوص رفع تخلف از طبقات مازاد اقدام شد.

براساس این گزارش این عملیات با حضور مدیران ارشد شهرداری منطقه 19، پنجاه نفر شهربان، حریم بان و معبر بان، 40 نفر یگان حفاظت شهرداری تهران،30 نفرعوامل اجرایی شهرداری منطقه و با به کارگیری 1 دستگاه لودر،1 دستگاه پیکور، 1 اکیپ خودرو 137 انجام شد.

 انتهای پیام/

بخوانید:  برنامه‌های صدا و سیما در سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع