رقابت های المپیک و جهانی در اولویت ما قرار دارند/ ما با نتایج کارمان حرف می زنیم


دبیر افزود: باید قبول کنید و قبول کنیم که کشتی ما با چند سال گذشته فرق کرده است، ما در همه ارکان از جمله فنی، زیر ساخت ها، کمی و کیفی و همچنین مربیان و کشتی گیران در حال توسعه و رو به جلو هستیم.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دبیر: رقابت های المپیک و جهانی در اولویت ما قرار دارند/  ما با نتایج کارمان حرف می زنیم


|

به گزارش خبرگزاری برنا؛ علیرضا دبیر در ابتدای این دیدار گفت: به تک تک شما کشتی گیران و کادر فنی بابت این مدت که در اردو بوده اید  و زحمات و سختی های زیادی را کشیدید خسته نباشید می گویم.

دبیر ادامه داد: مسابقات المپیک و جهانی اولویت اصلی ما هستند و رقابت های قهرمانی آسیا و جام جهانی در اولویت های سه و چهار ما قرار دارند و جزئی از چرخه انتخابی تیم ملی محسوب می شوند.

انتهای پیام // 

وی عنوان کرد: در حال حاضر پرچم دست شماست، باید این پرچم را محکم جلو ببرید و همیشه تمام هدف و تلاش تان این باشد که پرچم پرافتخار کشورتان را به اهتزاز در بیاورید و به همه   دنیا نشان دهید که ما ایرانی ها در همه چیز می توانیم اول باشیم، کشتی یک نمونه‌ از موفقیت های ماست و ما اگر بخواهیم می توانیم در همه عرصه ها قوی شویم  و هم اینکه می‌توانیم در دنیا عرض اندام کنیم.

وی تصریح کرد: فراموش نکنید زمانی حضور در رقابت های آسیایی و جام جهانی مختص نفرات اول بود، که این منجر به فرسودگی کشتی گیران درجه یک ما می شد و همچنین فرصت را از جوانان آینده دار ما می گرفت. شما به عنوان یک تیم جوان که در مسابقات کشوری و مرحله ای از چرخه انتخابی اول شدید به این مسابقات اعزام می شوید. در هر فدراسیونی جرأت نمی کردند این کار را انجام دهند ولی ما این کار را کردیم چرا که اولویت نخست ما المپیک است، پس این فرصت ویژه  را از دست ندهید و از آن استفاده کنید.

بخوانید:  بازدید از یکی از میادین میوه و تره بار شانگهای چین

منبع

دبیر در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات همانند جام جهانی، جام تختی و انتخابی تیم ملی جزئی از چرخه ی انتخابی تیم ملی محسوب می‌شود، ابتدا در قزاقستان به فکر نتیجه فردی خودتان باشید که در نهایت موفقیت شما منجر به موفقیت تیمی خواهد شد. همچنین همه باید یاد بگیریم که با کار حرف بزنیم، کار باطل السحر است و فدراسیون ما با نتیجه اش حرف می زند. 


آیا این خبر مفید بود؟

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، عصر روز گذشته (یکشنبه) صحبت هایی را برای تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان بیان داشت.