روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مسئولین ودستگاه های اجرایی و مردم هستند


علی جوادی : روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مسئولین ودستگاه های اجرایی و مردم هستند

علی جوادی در نشست شورای اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مسئولین ودستگاه های اجرایی و مردم هستند.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در اولین نشست شورای اطلاع رسانی و روابط عمومی این اداره کل عنوان کرد: روابط عمومی ها می توانند مسیر رو به پیش را برای تشکیلات ترسیم کنند.

در جریان این نشست که با حضور “ایرجی” معاون توسعه امور ورزش، “شاکری فرد” سرپرست گروه ورزش بانوان، “آزاد” رئیس امور ادارات شرق تهران و “پیام نظر” سرپرست روابط عمومی، امروز(دوشنبه) در سالن آمفی تاتر اداره کل برگزار شد، “علی جوادی” به بیان مطالب و دیدگاه های خود پرداخت و گفت: روابط عمومی ها نقش پایه ای و اساسی در سطح ادارات وسازمان ها دارند و پل ارتباطی بین مسئولین ودستگاه های اجرایی و مردم محسوب می شوند.

مدیرکل تاکید کرد: برای پیشبرد اهداف هر سازمانی نیاز به یک سری ابزارها وتجهیزات از جمله ابزار رصد کننده، هشداردهنده، راهنما و غیره هست که این امر بر عهده روابط عمومی های سازمان است.

وی ادامه داد: روابط عمومی در وقوع اتفاقات می تواند نقش اصلاح کننده را در حرکت ساختاری سازمان داشته باشد. در حقیقت چشم بینا و گوش شنوای سازمان ها، روابط عمومی ها هستند و در اداره ما روابط عمومی ها در سطح اداره کل و شهرستان ها و هیات ها این نقش را ایفا می کنند.

به گفته جوادی برای اینکه روابط عمومی ها کارکرد خود را داشته باشند، باید برگزاری دوره های آموزشی در قالب تحقق جهاد تبیین وایجاد شبکه در عرصه رسانه و شبکه سازی و تصمیم گیری بر مبنای آینده نگری و چشم تیزبین مورد توجه قرار گیرد و در این مسیر انعکاس خبری به موقع فعالیت های ادارات و شهرستان ها و اطلاع رسانی به موقع هم بسیار مهم است.

مدیرکل همچنین افزود: روابط عمومی ها باید تحلیل گر و نقد کننده بر مبنای پیشرفت، بهسازی و مثبت گرایی و نه به سمت منفی گرایی باشند و در مسیری حرکت کنند که نشانگر نقش ورزش بر معیار امیدسازی و افزایش انگیزه و امید به آینده و تعیین راهبرد در حوزه رسانه باشند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع