روایتی از یک عاشقانه وارداتی با چاشنی خرس و شکلات قلبی

انتهای پیام/

سکانس پایانی

چند دقیقه بعد فردی که خودش را صاحب اصلی و وارد کننده محصولات معرفی می ‌کند در پاسخ می‌گوید: یک سری از باکس ها ویژه است و قیمت آن ها از ۲ میلیون به بالاست اما باکس اقتصادی هم داریم که اژ ۴۵۰ هزار تومان شروع می شود.

اگر ساعت و گوشی و یا هدایای دیگری داشته باشید باید زودتر بفرستید که برایتان تزیین کنیم.


آیا این خبر مفید بود؟

باشگاه جوانی خبرگزاری برنا: این یک داستان واقعی است!

کنجکاوی برای اطلاع از قیمت‌ها مغزم را قلقلک می‌دهد، بلافاصله به صاحب صفحه پیام می‌دهم و در مورد قیمت و شرایط خرید سوال می‌کنم.

مشغول قدم زدن در خیابان هستم، گوشه پیاده رو مردی با صدای بلند از حراج باکس های «ولنتاین» خبر می دهد، کمی جلوتر پسر جوانی در حال باد کردن بادکنک های سلفونی قلبی است و جلوی پایش شیشه هایی استوانه ای با یک شاخه رز قرمز خودنمایی می کند.

صفحه را باز می کنم، پر از تبلیغ خرس قرمز ولنتاینی است که با عنوان نو و در حد نو با قیمت های مختلفی از ۲۵۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و بالاتر برای فروش گذاشته شده، ظاهراً اینها بقایای یک عشق قدیمی و از دست رفته است که در روزهای پر تب و تاب ولنتاین نمادی از علاقه بوده، هرچه خرس قرمز بزرگ تر ظاهراً علاقه بیشتر!

سکانس اول:

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  مراسم تشییع و تدفین پیکر آتش نشان فداکار محمد جوادچگینی فردا جمعه در قزوین برگزار می شود.منبع

سکانس سوم:

ما در فضای مجازی تصاویر عروسی های رویایی، سفرهای روی آب، بازارهای شلوغ و دکوراسیون های لوکس و جذاب را می بینیم و ترانه های عاشقانه زیادی را می شنویم اما در عین حال وکلای طلاق پرمشغله ای هم هستند که به لطف همین عاشقانه های فیک و نمایشی، بازار کارشان حسابی پر رونق است.

سکانس دوم:

صفحه اینستاگرام را باز می‌کنم و سری به قسمت پابلیک می زنم، تبلیغ باکس های گل و شکلات بیشتر شده و اکثر فروشگاه های مجازی تبلیغات خودشان را متناسب با روز «ولنتاین» به این سمت سوق داده اند، در قسمت ویدئوها کلیپ هایی را می بینم که ظاهراً از چند روز قبل برای این روز تدارک دیده شده و محتوای آن سورپرایزهای مختلف است، از دختری که با چشمان بسته از ماشین پیاده می شود و از طرف عشقش با یک بی ام و غافلگیر شده تا پسری که آیفون 14 هدیه گرفته است.

دختر و پسر جوانی که با ارفاق به 20 سال می رسند دست در دست هم از کنارم رد می شوند و کمی جلوتر از من شروع به صحبت می کنند، پسر به بادکنک های قرمز اشاره می کند و ناگهان صدای فریاد دختر بلند می شود: «واقعاً لیاقت من این آشغال های کنار خیابونه؟ همه دوستام این روزا ساعت و عطر و گوشی هدیه می گیرن اونوقت تو حد من رو اینقدر پایین میاری؟» بعد هم دستش را از دست پسر قصه جدا می کند و به آن طرف خیابان می رود.

یکی از دوستانم در تلگرام تصویری از خرس های آگهی شده در دیوار را برایم ارسال می کند، به همراه تعداد زیادی ایموجی‌ خنده!

بخوانید:  تحلیل تکنیکال یا تحلیل فاندامنتال ؟

یکی از عکس هایی که تبلیغ باکس ولنتاین را کرده باز می کنم و توضیحات آن را می خوانم: باکس مردانه شیک، جذاب و اقتصادی شامل باکس و پوشال، کیف پول و جاکارتی میلانو، کمربند چرمی سگک گرد، ساعت آرمانی پرطرفدار، ست کارتیر دوبل رنگ ثابت، اسپری و ادکلن 15 میل، گل صابونی، کراوات ۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان.

44

باکس-ولنتاین-مردانه-V16-550x500

13971127000653_Test_NewPhotoFree

یاد صحبت یکی از روان شناسانی می افتم که قبل تر پیرامون موضوعی با او مصاحبه کرده بودم و در حین صحبت هایش بر زندگی های اسلایسی در اینستاگرام تأکید کرده بود، جایی که شما با انواع و اقسام عکس‌ها و تبلیغاتی مواجه می‌شوید که مسیر لاکچری شدن را حتی از بدو تولد نشان می‌دهد.

و من به این فکر می کنم که روز عشق تنها مختص به یک رویداد وارداتی نیست، هر روز می تواند روز عشق باشد و با یک جمله زیبا رنگی تر شود، با یک «مراقب خودت باش»، با یک «حواسم بهت هست»، با یک « با هم حلش می کنیم»، با یک ابراز علاقه پیامکی وسط درگیری های کاری، گاهی با یک جمله طوری می توان بذر عشق را در قلب معشوق کاشت که هیچ خرس و شکلاتی نتواند با آن رقابت کند.