روحیه خوبی برای کسب مقام داریم


سرمربی والیبال نوجوانان سپاهان: روحیه خوبی برای کسب مقام داریم

سرمربی تیم والیبال نوجوانان فولاد مبارکه سپاهان، روحیه بازیکنانش را در سطح عالی ارزیابی کرد و گفت: تمرینات تیم با نظم بالایی برگزار شده و آماده حضور قدرتمند در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور هستیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، علی نصیری  سرمربی تیم نوجوانان فولادمبارکه سپاهان در خصوص شرایط تیم والیبال نوجوانان پسر سپاهان اظهارداشت: با توجه به این‌که تیم ما موفق شد مقام اول مسابقات نوجوانان قهرمانی کشور را کسب کنند، از روحیه  بالایی برخوردار هستند و تمرینات تیم هم با نظم بالایی برگزار شده و آماده حضور   قدرتمند در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور هستیم.

وی افزود: لیگ دسته اول نوجوانان کشور از امروز و به مدت ۱۰ روز به صورت متمرکز در مشهد مقدس آغاز می‌شود و قهرمان این مسابقات  هم در همین مرحله معرفی خواهد شد.

نصیری خاطرنشان کرد: برای اولین بار و طبق برنامه ریزی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، تیم  والیبال نوجوانان قهرمان مسابقات کشور شد که کسب این عنوان برای استان اصفهان بی سابقه بوده است.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان پسر فولاد مبارکه سپاهان در پایان گفت: باید از مجموعه باشگاه سپاهان بابت حمایت و اعتمادشان  به بنده و کادر تیم تشکر کنم و امیدوارم به بهترین شکل جواب این اعتماد را ارائه دهیم.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع