رونمایی از مرسدس بنز شاسی بلند ۲۰ میلیاردی در خیابان + تصاویر

به گزارش برنا؛ این پروژه جذاب P ۹۰۰ Rocket نام دارد و در کنار مشخصات فنی فوق‌العاده، از طراحی خیلی زیبا و گیرایی برخوردار است؛ طوری که در صورت حضور در خیابان‌ها، کاملا توجه افراد حاضر در اطراف را جلب خواهد کرد.

پیشرانه ۹۰۰ اسب بخاری برای برابوس P ۹۰۰ Rocket

برابوس P ۹۰۰ Rocket به یک کیت بدنه اختصاصی مجهز است و از کفی فولادی در قسمت بار خود سود می‌برد. این کیت عرض خودرو را به اندازه ۳.۹ اینچ یا ۱۰۰ میلیمتر افزایش داده است. اسپویلر جلویی، پنل شفاف کاپوت، لبه‌های گلگیر برآمده، دیفیوزر و باله سقفی از جمله مشخصات ظاهری پروژه خاص برابوس هستند. این پیکاپ فوق سریع روی رینگ‌های غول پیکر ۲۴ اینچی یک تکه موسوم به Z Platinum Edition حرکت می‌کند.

در گام بعدی مهندسان برابوس ضمن ارتقای توربوشارژرها میزان فشار را تقویت کرده‌اند. آنها در نرم‌افزار مدیریت موتور هم تغییراتی داده‌اند که نتیجه آن تزریق، احتراق و کنترل فشاری بهتر از حالت استاندارد است. در کنار این‌ها، مهندسان برابوس سیستم اگزوز استاندارد P ۹۰۰ Rocket را با اگزوز اسپرت‌تر جایگزین کرده‌اند. این امر سبب شده صدای تولیدی خودرو مهیب‌تر از قبل باشد.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، تنها ۱۰ دستگاه از برابوس P ۹۰۰ Rocket Edition تولید خواهد شد. تیونر آلمانی برای هر دستگاه از این پیکاپ خارق‌العاده مبلغی برابر با ۶۴۹,۶۳۸ یورو (حدود ۲۰ میلیارد تومان) از مشتریان طلب می‌کند. به این مبلغ، ۱۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌شود.

بخوانید:  علائم دیسک گردن و درمان آن

عکس | این مرسدس بنز سریع و خشن، ۲۰ میلیارد تومان قیمت دارد!

مستقیم به سراغ پیشرانه قدرتمند پیکاپ مرسدس AMG G۶۳ یا برابوس P ۹۰۰ Rocket می‌رویم. مهندسان برابوس در گام نخست با بازنگری در موتور V۸ مرسدس AMG، حجم آن را از ۴ لیتر، به ۴.۵ لیتر افزایش داده‌اند. نصب پیستون‌های جدید، تراشکاری سیلندرها و جایگزینی میل‌لنگ استاندارد با نمونه‌ای متفاوت، راهکارهایی هستند که مهندسان برابوس برای افزایش حجم موتور به کار بسته‌اند.با بازنگری‌های مهندسان برابوس، قدرت تولیدی سوپر پیکاپ P ۹۰۰ Rocket به ۹۰۰ اسب بخار می‌رسد که در مقایسه با مدل استاندارد ۳۱۵ واحد بیشتر است. این موتور توانایی تولید گشتاوری برابر با ۱۲۵۰ نیوتن متر را نیز دارد. البته برای محافظت از قوای محرکه، میزان گشتاور از ۱۰۵۰ نیوتن متر فراتر نمی‌رود.

شتاب فقط ۳.۷ ثانیه!


رونمایی از مرسدس بنز شاسی بلند ۲۰ میلیاردی در خیابان + تصاویر

مدلی که برابوس رونمایی کرده، به رنگ خاکستری راکتی است. اما مشتریان می‌توانند هر رنگ دلخواه را سفارش دهند. در داخل کابین شاهد تمی مشابه با نمای بیرونی هستیم و استفاده از رنگ خاکستری در کنار مشکی تیره و تزئینات قرمز و همچنین بهره‌گیری از فیبرکربن، فضای هیجان‌انگیزی را پدید آورده است.

عکس | این مرسدس بنز سریع و خشن، ۲۰ میلیارد تومان قیمت دارد!

 

رونمایی از مرسدس بنز شاسی بلند 20 میلیاردی شرکت برابوس که با ارتقای مرسدس AMG G۶۳ و تبدیل آن به یک سوپر پیکاپ بسیار هیجان‌انگیز همراه بود، خبرساز شد.

با اتکا به این نیروگاه قدرتمند، برابوسP ۹۰۰ Rocket قادر است در عرض فقط ۳.۷ ثانیه سرعت خود را به صد کیلومتر در ساعت برساند. بد نیست بدانید این پیکاپ استثنایی وزنی برابر با ۲۷۲۰ کیلوگرم دارد! نهایت سرعت این خودروی سنگین وزن نیز برابر با ۱۷۵ مایل یا ۲۸۰ کیلومتر در ساعت است.

بخوانید:  چرا فیلم های کمدی امروز ایران سوهان روح منتقدان شده اند؟

کیت بدنه اختصاصی