رکوردشکنی قم در اصلاح نقاط حادثه خیز راه های موصلاتی

وی افزود: طی یکسال گذشته روکش آسفالت جاده قم جعفریه که سال ها مردم از آن گله میکردند، چهار بانده کردن جاده پردیسان ورجان که تبدیل به جاده مرگ شده بود ، تعریض جاده دستجرد باغیک شروع شده و در مراحل پایانی است.

استاندار قم گفت: طی یکسال گذشته 40 نقطه از 60 نقطه حادثه خیز راه های موصلاتی قم ایمن سازی شده که در نوع خود رکورد شکنی است.

استاندار قم با اشاره به تبدیل شدن قم به یک کارگاه عمرانی گفت: امروز از هر طرف نگاه کنید در حال ساخت و ساز هستیم امروز در شرق و غرب و شمال و جنوب قم در حال اجرای طرح های عمرانی و زیربنایی هستیم که طی ماه های آینده به بهره برداری می رسد.


مشکل حمل و نقل عمومی، تکمیل بلوار مکیان، رفع مشکل معارضین پیرامون مدرسه محل، عدم صدور پایان کار ، نبود زمین با کاربری فرهنگی، نبود کتابخانه عمومی، کمبود فضاهای ورزشی و نبود خودپرداز  از موضوعاتی بود که مردم در گفتگو با استاندار طرح و سیدمحمدتقی شاهچراغی دستورات لازم برای پیگیری حل این مشکلات را صادر کرد.

وی افزود: برخی مشکلات حتی به سالهای قبل از انقلاب بازمیگردد که برای حل انها با موانع اجتماعی و حقوقی پیچیده ای روبرو هستیم.

در این دیدار مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرعامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، فرماندار قم، معاون خدمات شهری شهرداری قم، مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرکل امور اقتصادی استانداری قم استاندار را همراهی میکردند.

شاهچراغی با اشاره به شناسایی 60 نقطه حادثه خیز در استان که یکی از دلایل داغدار شدن مردم بود گفت: طی یکسال گذشته 40 نقطه از این تعداد ایمن سازی شده که در نوع خود رکورد شکنی است.

شاهچراغی با بیان اینکه با همدلی بین همه دستگاه های استان بویژه بین دستگاه قضایی ، نمایندگان مجلس و نهادهای نظارتی توانستیم حل مشکلات را آغاز کنیم گفت: برای اینکه موتور آبادانی قم را روشن کنیم جلسات بسیاری در سطح رئیس جمهور، معاونین رئیس جمهور وزرا، معاونین وزرا وحتی مدیران میانی وزراتخانه برگزار کردیم تا گرهی از مشکلات مردم بازکنیم.


رکوردشکنی قم در اصلاح نقاط حادثه خیز راه های موصلاتی

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم در جمع اهالی محله شش پردیسان در مسجد قبا با بیان اینکه مهمترین وظیفه ما شناسایی مسائل و رفع مشکلات مردم است گفت: ما در ابتدای شروع کار نظام مسائل قم را شناسایی کردیم و با برنامه ریزی شروع به حل مشکلات کردیم اما بدلیل انباشت مشکلات طی سال های متمادی رفع آنها بسیار سخت شده است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع