ساخت حدود سه هزار مسکن برای مردم


ساخت حدود سه هزار مسکن برای مردم

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: حدود سه‌هزار واحد مسکن محرومان برای کمیته امداد، بهزیستی و افراد غیر تحت پوشش برنامه‌ریزی کرده‌ایم که بسازیم که بخشی از این خانه‌ها ساخته شده و بخش دیگری در حال ساخت است.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ پرویز فتاح در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه طرح‌های کشاورزی و مدرن در ارزوئیه داریم، اظهار داشت: یک گلخانه به وسعت ۲۰هکتار در ارزوئیه راه‌اندازی شده و این بزرگترین گلخانه کشور است که ۷۵درصد آن به‌صورت هیدروپونیک و ۲۵درصد آن به‌صورت کشت در خاک است و حدود ۶۰۰ نفر از افراد بومی در این گلخانه مشغول به کار هستند.

وی تصریح کرد: به‌دنبال آن هستیم این طرح گلخانه را توسعه دهیم و حتما توسعه می‌یابد و با سازمان جهاد کشاورزی و استاندار صحبت می‌کنیم ‌نوع کشت را تغییر دهیم.

فتاح بیان داشت: ما موظف هستیم در کشاورزی به امنیت غذایی توجه کنیم و محصولاتی که تولید می‌شود در همین راستا است.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در سفر به ارزوئیه یک دستگاه آمبولانس به منطقه اهدا و دو هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان این منطقه توزیع خواهد شد و همچنین اهدای لوازم و تجهیزات بهداشتی، احداث چند زمین  چمن مصنوعی و ۲۰ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: کارخانه زمزم کرمان ورشکسته شده بود که با کمک بنیاد مستضعفان احیا شد و ۲۰۰ نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند و به‌دلیل اینکه مشکل آب ندارد این کارخانه قابل توسعه است.

وی تصریح کرد: بنیاد مستضعفان چند قطعه زمین در کرمان دارد که پیشنهاد و اعلام می‌کنم اگر برای مسکن ملی کارآیی دارد ما آنها را برای ساخت مسکن ملی به دولت واگذار می‌کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور خاطرنشان کرد: حدود سه‌هزار واحد مسکن محرومان برای کمیته امداد، بهزیستی و افراد غیر تحت پوشش برنامه‌ریزی کرده‌ایم که بسازیم که بخشی از این خانه‌ها ساخته شده و بخش دیگری در حال ساخت است.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع