ساخت زمین فوتبال و پارک محله در شهر اقبالیه آغاز شد


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در مراسمی با حضور جوانمردی بخشدار، سلمانی شهرداراقبالیه، اعضای شورای اسلامی، حجت الاسلام‌ بخشی امام جمعه، مسئولان انتظامی، روسای ادارات، پیشکسوتان ورزشی و اهالی محله اقبالیه، اولین زمین فوتبال و پارک محله در سطح شهراقبالیه کلنگ زنی شد.

جوانمردی بخشدار مرکزی در این مراسم ضمن تشکر از اقدامات شهرداری اقبالیه در عرصه های فرهنگی و ورزشی اظهارداشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر اقبالیه با اقدامات قابل توجه خود در شهر توانسته اند جایگاه خوبی کسب کنند و رضایت ردم را هم جلب کنند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: امروز عملیات احداث زمین فوتبال و پارک محله در اکبرآباد آغاز می شود و در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه ها خواهیم بود.

ساخت زمین فوتبال و پارک محله در شهر اقبالیه آغاز شد

در ادامه ین مراسم سلمانی شهردار اقبالیه با ارائه گزارشی از فعالیتهای عمرانی اظهارداشت: در شهرداری اقبالیه تلاش کرده ایم تا در برنامه ای مدون تمامی محلات شهر از فضای سبز و فضای ورزشی مناسب برخوردار باشند و با این کار بتوانیم شادی و نشاط را در جامعه تقئویت کنیم.

سلمانی افزود : زمین فوتبال۳۸۰ به مساحت مترمربع و هزینه ای بالغ بر ۱/۵ میلیارد تومان و پارک آکبرآباد در مساحت ۱۲۰۰مترمربع و هزینه ای بالغ بر۲ میلیارد تومان احداث می شود.

انتهای پیاممنبع

بخوانید:  امتحانات مدارس یزد در روز پنجشنبه لغو شد