سازمان دولتی دانش‌بنیان لازمه پیشرفت کشور

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگذاری برنا به نقل از  مرکز روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت،  دکتر لاجوردی معاون وزیر، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره درنخستین جلسه مدیریت دانش در سال 1401 که با حضور مهندس اصغریان معاون فناوری اطلاعات، دکتر نوروزی معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت، مدیران کل شرکت و مدیران کل دفاترستادی (اعضاء تیم مدیریت دانش) به صورت حضوری و همزمان برای مدیریت های استانی و مهندسان دانش (به صورت مجازی) برگزار شد.با اعلام این مطلب بر اهتمام ویژه مدیران شرکت بر ارتقای سطح بلوغ دانشی تاکید کرد.
دکتر لاجوردی در ادامه با تاکید بر افزایش موارد انگیزشی دانشی از لحاظ کمی و کیفیت و افزایش جبران خدمت های در نظرگرفته شده، مواردی را درحمایت حداکثری از موضوع مدیریت دانش شرکت مطرح کرد.
بر اساس این گزارش در ابتدای این جلسه، مهندس اصغریان معاون فناوری اطلاعات مدیرعامل، ضمن تشکر و قدردانی از توجه ویژه مدیران ارشد شرکت به موضوع مدیریت دانش شرکت، گزارشی را در خصوص تاریخچه استقرار و اقدامات انجام شده در حوزه مدیریت دانش محور ارائه کرد.
مهندس اصغریان با اشاره به اهمیت جایگاه تیم مدیریت دانش به عنوان اصلی ترین نهاد مجری فعالیتهای دانشی شرکت و حلقه ارتباط و واسط میان لایه راهبردی و لایه عملیاتی شرکت و نقش ارزنده مدیران کل به عنوان اعضاء اصلی تیم مدیریت دانش خواستار حمایت و همراهی ایشان در جهت نیل به اهداف دانشی شرکت شد.
در پایان علیرضا اسماعیلی مدیر کل معماری سازمانی و مدیریت سیستمهای اطلاعاتی و شرکت مشاور توضیحاتی درخصوص وضعیت بلوغ دانشی شرکت و مسیر پیش رو در نقشه راه 3 ساله مدیریت دانش شرکت؛ نحوه شناسایی و استخراج خلأهای دانشی و ارایه سرفصل های دانشی مورد نیاز ارایه کردند.

بخوانید:  پیروزی منچسترسیتی مقابل آرسنال صدرنشین در شب شکست چلسی

|

منبع