ساماندهی فروشندگان ضایعات در استان قزوین در دستور کار پلیس است


ساماندهی فروشندگان ضایعات در استان قزوین در دستور کار پلیس است

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی استان قزوین گفت: ساماندهی فروشندگان مجاز ضایعات در استان در دستور کار پلیس قرار دارد.

 به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ دومین جلسه ستاد کنترل مجرمان حرفه ای و محکومان سابقه دار استان قزوین روز دوشنبه در دادگستری قزوین تشکیل شد‌.

در این جلسه که علی شعبانی رئیس کل دادگستری، حسین رجبی دادستان، علی فولیان سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، کبیری معاون سیاسی امنیتی استانداری و نمایندگان دستگاههای ذیربط حضور داشتند درخصوص کنترل و مراقبت بر رفتار مجرمان حرفه ای بحث و تبادل نظر شد.

سرهنگ رضا اسماعیل پور در این نشست گفت: با توجه به افزایش سرقت نسبت به تشدید نظارتها بر ضایعات فروشی ها اقدام کرده ایم و در این راستا 48 واحد فروش ضایعات جمع آوری و پلمب شده است.

وی اضافه کرد: تعداد 7  نفر از کسانی که با سارقان در خرید و فروش اموال مسروقه همکاری داشته اند نیز دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی شده اند.

image_2022_7_25-12_33_42_186_Ce0

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی استان قزوین یادآورشد: با راه اندازی گشت های مشترک تلاش کرده ایم برخورد با متخلفان تشدید شده و شرایط را برای سارقان ناامن کنیم و نظا رت بر رفتار م جرما ن آزاد  شده نیز با جدیت تداوم خواهد داشت.

سرهنگ اسماعیل پور بیان کرد: ر اهبرد نیروی انتظامی در کنار اجرای طرح های مقابله با  مجرمان، نظارت و بازرسی بیشتر در محلات آسیب پذیر است و در این راستا مکان های عرضه و فروش ضایعات و اموال سرقتی با جدیت و به صورت مستمر نظارت و گشت زنی می شود و رفتار مجرمان سابقه دار در رصد پلیس است .

وی گفت: برخی فروشندگان ضایعات که اعتبار مجوز آنها به پایان رسیده نیازمند ساماندهی هستند که در این زمینه نیز اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

منبع