ساپینتو استقلالی‌ها را احیا کرد/ دیدار با پرسپولیس در راه قهرمانی تعیین‌کننده خواهد بود

پیشکسوت آبی‌پوشان در مورد نقاط ضعف و قوت تیم گفت: نقطه قوت تیم را می‌توان دیسیپلین دانست و حفظ توپ. همچنین اینکه بازیکنان از لحاظ بدنی هم شرایط ایده‌آلی دارند. یک نکته در بازی‌ها دیده می‌شود که به نظرم باید بیشتر روی آن کار شود و به نظرم آن شوت از بیرون محوطه است. تیم‌های رقیب استقلال عمدتا دفاعی و بسته کار می‌کنند. راهکار مقابله با آن هم شوتزنی است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

بازیکن اسبق آبی‌پوشان در دهه 70 درباره کورس قهرمانی اینگونه توضیح داد: به نظرم هر سه تیم شرایط برابری دارند اما با توجه به بازی‌هایی که در پیش است دربی می‌تواند بسیار تعیین کننده باشد. دربی همیشه شامل استرس برای نباختن است و اگر برنده‌ای در بازی نبینیم، سپاهان شانس بیشتری خواهد داشت. به طور کلی هم البته شرایط سپاهان خوب است اما در نهایت همه ما می‌دانیم فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. یک مزیت هم البته استقلال و پرسپولیس دارند و آن هواداران هستند.

بخوانید:  فیلم از نظر هنری آماده نمایش نبود!

وی افزود: ارسال‌های ما از کناره‌ها خوب است اما هنگام ارسال تعداد نفرات استقلال در محوطه کم است. از کناره‌ها یا ارسال رو به جلو است، یا کات بک و یا بلند. برای توپ‌های سوم هم تعداد نفرات کم هستند. استقلال موقعیت‌های زیادی را ایجاد می‌کند اما به آن اندازه گل نمی‌زند. باید روی این مساله کار شود و به نظرم این مساله نیاز به آرامش دارد. استقلال مشکلات زیادی دارد اما هنوز هم بازیکنان سعی کرده‌اند با روحیه کار کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال نظرات خود را درباره شریط این تیم مطرح کرد.