ساپینتو بخواهد بازهم بازیکن می‌گیریم/ می‌خواستیم با کسب سوپرجام بازی‌ها را آغاز کنیم


سعید فتاحی در گفت‌وگو با برنا

ساپینتو بخواهد بازهم بازیکن می‌گیریم/ می‌خواستیم با کسب سوپرجام بازی‌ها را آغاز کنیم

معاون باشگاه استقلال تهران گفت: اگر ریکاردو ساپینتو درخواست جدیدی داشته باشد بازهم بازیکن می‌خریم.

سعید فتاحی در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر درباره این مراسم به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: به مسئولین سازمان لیگ بابت قرعه‌کشی خسته نباشید می‌گویم. به هر حال قرعه‌ است و شانس. فکر می‌کنم قرعه بدی به باشگاه استقلال نیفتاد. قرعه البته برای ما فرقی نمی‌کند چون سعی داریم امسال با کمک هواداران و دعای خیر آن‌ها مانند سال قبل قهرمان شویم.

معاون باشگاه استقلال درباره روند آماده‌سازی آبی‌پوشان افزود: خدا را شکر همه چیز خوب است و از آن راضی هستیم. تمرینات به صورت فشرده در حال برگزاری است و امیدوارم با بازگشت به ایران در اوج آمادگی‌‌مان به سر ببریم و با شرایط خوبی لیگ بیست و دوم را آغاز کنیم.

فتاحی درباره عملکرد استقلال در بازار نقل و انتقالات عنوان کرد: تنها تیمی که به نسبت دیگر تیم‌ها خیلی منطقی کار کرد استقلال بود. از ابتدا می‌دانستیم که ما تیم قهرمان هستیم و نیاز به تغییرات چندان داریم. مهم حفظ تیم بود که این اتفاق رخ داد و شاکله تیم حفظ شد. در پست‌هایی که ضعف داشتیم بازیکن جذب کردیم و خریدهای خوبی داشتیم. آیا فعالیت ما تمام شده است؟ اگر ساپینتو درخواست جدیدی داشته باشد بازهم بازیکن می‌خریم.

syd_fthy_5_3_0

وی در پایان درباره سوپرجام گفت: سوپرجام باید قبل از فصل انجام می‌شد اما حالا گفته شده یا بعد از هفته ششم یا بین نیم فصل برگزار می‌شود. برای ما فرقی نمی‌کند که در چه تاریخی برگزار شود اما دوست داشتیم با کسب یک جام، لیگ جدید را شروع کنیم.

خبرنگار: علی شفیعی جم

انتهای پیام//

منبع