ست اول کلید بازی بود/ از این‌که مردم را خوشحال کردیم به خودم می‌بالم

عطایی با اشاره به این‌که سومین باری است که ایران موفق به صعود به مرحله نهایی شده‌، گفت: تاکنون 9 بار در این مسابقات شرکت کرده‌ایم و این سومین صعود والیبال ایران به مرحله نهایی است. این نتیجه را به مردم خوب کشورم و بازیکنان تیم تبریک می‌گویم و از این که این مردم را خوشحال کردیم، خرسندم و به این تیم می‌بالم.

 

عطایی: ست اول کلید بازی بود/ از این‌که مردم را خوشحال کردیم به خودم می‌بالم

به گزارش خبرگزاری برنا، بهروز عطایی پس از پیروزی ایران برابر صربستان اظهار کرد: بازیکنانم امروزخیلی خوب بازی کردند و چهل روز بسیار سخت را سپری کردیم. در ابتدای کار به نظر می‌رسید عملکرد تیم خیلی عالی نیست اما رفته رفته وضعیت بهتر شد و ما از زیر فشار انتقادات خارج شدیم.

منبع

وی در ادامه تاکید کرد: اعتقاد دارم که پیشرفت محدودیتی ندارد و همیشه می‌توان بهتر شد. بازیکنان توانستند روز به روز خود را بهتر نشان دهند و فضای ایده‌آلی را برای تیم ایجاد کنند. در هفته سوم برخی از مسابقات ما بسیار سخت بود و مقابل تیم‌های بسیار با کیفیتی بازی داشتیم. فکر می‌کنم در نهایت مردم از این نتایج خوشحال شدند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان این‌که ست اول مسابقه برابر صربستان بسیار کلیدی بود، گفت: اگر در این ست نمی‌بردیم بازی سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شد. بازیکنان آن فشار را تحمل کرده و در سخت‌ترین وضعیت عملکرد قابل قبولی داشتند تا در رقابتی سخت از منافع والیبال ایران دفاع کنیم و نتیجه را به نفع تیم کشورمان رقم بزنیم.

مرحله نهایی لیگ ملت‌ها 2022 از روز چهارشنبه 29 تیرماه با حضور هشت تیم برتر مسابقات در شهر بولونیا ایتالیا آغاز می‌شود و به مدت پنج روز پیگیری خواهد شد.

 انتهای پیام // 

وی افزود: کولاکوویچ مربی‌ای بود که برای تیم ایران زحمت کشید و خدماتش قابل تحسین است . خوشحالم تیم کشورم این بازی را برد و به مرحله نهایی صعود کرد. ست اول بسیار کلیدی بود و اگر در این ست نمی‌بردیم بازی سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شد. بازیکنان فشار را تحمل کرده و در سخت‌ترین وضعیت عملکرد قابل قبولی داشتند. به این شکل کارشان در ست دوم و سوم آسان‌تر شد و کیفیت در ست‌های پایانی بالاتر رفت.