سرافرازی جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثار مادران و همسران شهدا است

درود خدا بر مادران و همسران شهدا که با ایمان راسخ و تحمل همه دشواری‌ها، همراهان همیشگی اسوه‌های جهاد و مقاومت بودند و امروز نیز الگوهای بی‌بدیل و مروجان حقیقی فرهنگ ایثار و شهادت هستند. ملت شهیدپرور ایران اسلامی به چنین بانوان شایسته‌ای می‌بالد و به یقین سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایمان و ایثار بانوانی است که غیور مردان این سرزمین را تا لحظه عروج ملکوتی و لبیک ربانی همراهی کردند.


|

سرافرازی جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثار مادران و همسران شهدا است

سیزدهم جمادی‌الثانی سالروز وفات حضرت ام‌البنین (سلام‌الله علیها)، بزرگداشت بانویی است که زندگی خود را وقف حمایت از ولایت کرد و نمونه‌ای از شکوه ایمان، ایثار و جانبازی است و مادران و همسران شهدا نیز با اقتدا به منش این بانوی گرامی  بی‌بدیل‌ترین حماسه‌ها را رقم زدند و افتخارآفرینان سال‌های حماسه و دفاع و سنگرداران عرصه ایثار و شهادت هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا تأکید کرد: سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایمان و ایثار مادران و همسران شهدا است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

در سالروز وفات حضرت ام‌البنین (سلام‌الله علیها) فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تکریم مقام مادران عزیز و همسران گرامی شهدای گران‌قدر و گرامیداشت شأن و منزلت آنان، از پروردگار متعال سلامت، عزت و توفیق روزافزون این بانوان والامقام را مسألت می‌نمایم.

بخوانید:  تازه ترین جنایت رژیم صهیونیستی؛ کشف ده‌ها جنازه در کیسه زباله

در پیام سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی آمده است:


آیا این خبر مفید بود؟


قاضی زاده هاشمی: