سرخ‌پوشان نباید به قهرمانی در ایران فکر کنند/ مس و پرسپولیس در قلب من جای دارند


قاسم دهنوی در گفت‌وگو با برنا

سرخ‌پوشان نباید به قهرمانی در ایران فکر کنند/ مس و پرسپولیس در قلب من جای دارند

بازیکن سابق پرسپولیس و مس کرمان بر این باور است تقابل دو تیم در استادیوم آزادی بازی زیبایی خواهد شد.

قاسم دهنوی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به دیدار پرسپولیس برابر مس کرمان اظهار داشت: این بازی یک دیدار ویژه است و پیش بینی می کنم این تقابل، دیدار جذابی شود.

وی در خصوص وضعیت مس در فصل جاری تصریح کرد: مس پس از 9 سال غیبت در لیگ برتر بار دیگر به سطح اول فوتبال ایران در عرصه باشگاهی رسیده و به نظر من تا به امروز نمایش و فوتبال قابل قبولی را از خود ارائه داده است. با توجه به این که این تیم در فصل نقل و انتقالات توانست حضور پررنگی داشته باشد نمی توان به نتایجی که در 10 بازی قبلی کسب کرده ایرادی وارد کرد. مس تیم متمولی است که از نظر شخصیتی در سطح خوبی قرار دارد ولی با توجه به یارگیری در نقل و انتقالات شاید انتظار زیادی از این تیم نباشد.

دهنوی افزود: فرزاد حسین خانی بازیکن قدیمی و متعصب این تیم بوده که حالا سکان هدایت مس را برعهده دارد. به نظر من برای امسال حفظ سهمیه مس در لیگ برتر نمی تواند نتیجه بدی برای این تیم باشد تا برای فصل بعد با برنامه ریزی و یارگیری بهتر به دنبال کسب رتبه بهتری در جدول باشد.

بازیکن سابق پرسپولیس به شرایط تیم گل‌محمدی اشاره کرد و ادامه داد: پرسپولیس در سال های اخیر موفقیت های زیادی را به دست آورده که یکی از دلایل این موفقیت ها حفظ شرایط خوب این تیم بوده است. در سال های اخیر جابه جایی هایی در ترکیب اصلی این تیم انجام شده است اما این تغییرات به گونه ای بود که به عنوان مثال اگر رامین رضاییان از این تیم جدا شده مهره آماده ای مثل دانیال اسماعیلی فر را جذب کرده اند یا حضور دوباره علیرضا بیرانوند را در این تیم شاهد بودیم. در مجموع پرسپولیس در سال های اخیر شخصیت قهرمانی خوبی را به دست آورده و می تواند این روند را برای سال های آتی نیز ادامه بدهد.

دهنوی در مورد وضعیت اخیر پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: در چند بازی اخیر پرسپولیس از نظر ذهنی و فکری دچار اشکالاتی شده و این موضوع روی کار فنی تیم تاثیراتی داشته و سبب شده این تیم شادابی قبل را نداشته باشد ولی پرسپولیس در هر شرایطی پرسپولیس است و می تواند با این قیبل بحران ها مبارزه کرده و در شرایط خوب و ایده آل باشد. با همه این اوصاف اعتقاد من این است که در حال حاضر پرسپولیس دیگر نباید به قهرمانی در ایران فکر کند، بلکه باید تمام تمرکز خود را روی قهرمانی و موفقیت در آسیا معطوف نماید.

Dehnavi8

وی که یکی از چهره‌های مشترک پرسپولیس و مس کرمان محسوب می شود در آستانه تقابل این دو تیم در هفته یازدهم لیگ برتر خاطرنشان کرد: من قلبا هر دو تیم را دوست دارم و دو تیم محبوب من در ایران محسوب می شوند و در قلبم جای دارند. من با مس کرمان به فوتبال ایران معرفی شدم و به این باشگاه مدیونم. از طرفی دیگر نان و نمک پرسپولیس را خورده ام و این تیم و هوادارانش را نیز از صمیم قلب دوست دارم و برای هر دو تیم آرزوی موفقیت دارم و معتقدم انگیزه های هر دو تیم می تواند 90 دقیقه مهیجی را برای این بازی رقم بزند.

دهنوی گفت: قدر مسلم این است که پرسپولیس فقط به پیروزی فکر می کند و مس هم برای نباختن و کسب امتیاز به تهران آمده و این موضوع می تواند بر جذابیت های مسابقه اضافه کند.

خبرنگار: سمیه قدیری

انتهای پیام//   


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع