سرعت گرفتن رشد شاخص‌های ورزشی استان آذربایجان‌غربی و صعود ۶ رتبه‌ای در بحث سرانه ورزشی


سرعت گرفتن رشد شاخص‌های ورزشی استان آذربایجان‌غربی و صعود ۶ رتبه‌ای در بحث سرانه ورزشی

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی از سرعت گرفتن رشد شاخص‌های ورزشی استان آذربایجان‌غربی و صعود ۶ رتبه‌ای در بحث سرانه ورزشی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، چهارمین جلسه شورای ورزش استان با محوریت انعقاد تفاهم نامه دوجانبه استاندار آذربایجان‌غربی و رئیس فدراسیون کبدی به منظور هماهنگی‌های لازم برای همکاری و تعامل کمیته‌های ستاد برگزاری مسابقات کبدی جوانان جهان برگزار شد.

سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این جلسه با اشاره به رشد کم‌نظیر شاخص‌ها در حوزه ورزش گفت: شاهد رشد شاخص ها در ورزش استان هستیم بطوریکه در بحث سرانه ورزشی نسبت به ابتدای امسال از رتبه ۲۵ به ۱۹ ارتقا پیدا کرده ایم.

وی اضافه کرد: در دهه فجر و سال آینده نیز با افتتاح چند پروژه ورزشی دیگر، شاهد شتاب بیشتری به رشد سرانه ورزش استان خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی افزود: اعتبار مصوب استان نیز با اضافه شدن از ۲۷ صدم درصد ارزش افزوده بیش از هشت برابر  افزایش یافته که این مهم که شتاب سریعی به پروژه های و مصوبات عمرانی داده است ضمن اینکه با تخصیص ۳۲ درصدی اعتبار یکی از دستگاه‌های پیشرو در این زمینه هستیم.

بیرامی گفت: در بحث فعالیت های تخصصی ورزششاهد رشد چند برابری مدال‌آوری ورزشکاران و قهرمانان استان در مسابقات بین‌المللی و کشوری هستیم ضمن اینکه امسال میزبانی از ۱۰ رییس فدراسیون، میزبانی از ۱۵ اردوی تیم های ملی و برگزاری ۲ رویداد بین المللی و ۲ رویداد منطقه ای در دهه فجر امسال نشان از رشد ورزش استان دارد.

بیرامی با اشاره به بهره گیری از پشتوانه تجارب خود میزبانی مسابقات جهانی کبدی را به بهترین شکل ممکن اجرا خواهیم کرد اظهار کرد: این رقابت‌ها می‌تواند نا استان را بیش از پیش مطرح کند.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع