سرمايه گذاری 9000 ميليارد ريالی در شهرکهای صنعتی قزوين

صفاري در پايان افزود: پارسال حدود 6000 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه شده بود.

وی یادآور شد: این اعتبارات یاد شده برای اجرای پروژه های تكميل تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي آراسنج، پست برق شهرك هاي صنعتي آراسنج و كاسپين، شبكه مخابرات فاز 4و5 شهرك صنعتي كاسين و توسعه ليا، شبکه گاز فاز توسعه شهرك صنعتي خرمدشت، شبكه گاز وبرق فاز 5 شهرك صنعتي كاسپين، اجراي شبكه آب و برق شهرك تخصصي انرژي خورشيدي شال، راه سازی، جدول گذاری و آسفالت بلوارها، خیابان ها و معابر در تعدادي از شهرک ها و نواحی صنعتی استان و ……. را شامل می‌شود.

سرمايه گذاری 9000 ميليارد ريالی در شهرکهای صنعتی قزوين

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ رضا صفاری در جريان بازديد از پروژه هاي عمراني و زيربنايي شهرك صنعتي ليا اظهار داشت: در سال جهش توليد با مشاركت مردم بیش از 40 پروژه عمرانی و زیر بنایی برای توسعه و تقویت زیرساخت ها، تملك اراضي و تكميل پروژه هاي در حال اجرا با اعتباری بالغ بر نه هزار میلیارد در شهرک ها و نواحی صنعتی تابعه استان سرمايه گذاري مي شود.

انتهای پیام منبع

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: نه هزار میلیارد ریال اعتبار در سالجاري برای توسعه زیرساخت‌ها، پروژه‌های عمرانی وزیربنایی، تملك اراضي و ایجاد بستر مناسب برای جذب سرمایه‌گذار هزينه خواهد شد.

رئیس هیئت مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با بیان اینکه با سرمایه گذاری‌های دولت برای آماده سازی اراضی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نقاط مختلف استان امکان جذب سرمایه گذاران بخش تولید وجود دارد افزود: با توسعه و تقویت زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی، بستر لازم برای جذب سرمایه گذار در این نقاط ایجاد شده است.

بخوانید:  اجرای ۸۰۰ عنوان برنامه طی دهه فجر امسال در آذربایجان شرقی